• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mas lepsi podklady ;-) - kdyztak to smaz :)
    NYX
    NYX --- ---
    pokud to neni treba spolubydlici apod :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jsem koukal a vsechno v posledni dobe ze stejne ip, takze tim by to byt nemelo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LIQUIDEYED:
    nebo ti nekdo leze na ucet :o)
    NYX
    NYX --- ---
    LIQUIDEYED: nepouzivas treba rss ctecku na nektere kluby? obcas to taky dela prohlizec / proxy server apod, kdyz je divne nastaveny, ale na nyxu v tomhle pripade problem nebude.
    LIQUIDEYED
    LIQUIDEYED --- ---
    poslednich par dnu jsem si vsimla, ze se mi nektere prispevky v diskuzi zobrazuji jako prectene, ale jsem si jista, ze jsem je jeste nevidela.
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: OK,mas to tam..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IKA:
    to zni dobre. diky
    IKA
    IKA --- ---
    KOC256: da sa to nastavit ako privatne, pozvanie je tusim cez e-mailovu adresu (a myslim, ze ani nemusis mat gmail), daju sa tam zdielat dokumenty atd.

    ja ich vyuzivam len trochu (resp. nikdy som ziadnu nezakladala, ale do nejakych google groups patrim), ale mam pocit, ze by to pre teba mohlo fungovat.

    pripadne, ak by sa ti to zdalo prilis komplikovane a uplne by ti stacilo, aby si mohol so znamymi zdielat nejaky jeden postupne doplnany dokument, v google docs sa da nastavit, ze dokument je pristupny pre kazdeho, kto pozna link (takze vobec ziadna registracia nie je nutna, len vytvoris dokument a posles tym spravnym ludom adresu.)
    NYX
    NYX --- ---
    DAVELXR: tak do kudlanky, ja to nekdy projdu poradne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IKA:
    a splnuje to me pozadavky? nemusi ostatni mic ACC? muze to byt v nejakem private rezimu?
    IKA
    IKA --- ---
    KOC256: ked to potrebujes rychlo a jednoducho, nevyhovovali by ti google groups?
    TUILE
    TUILE --- ---
    a kluci stav konta
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    A ja bych chtel, aby holky na nyxu mely povinnou fotku v profilu!
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ja bych si pral, aby byly povinny komentare u pratel... nejde to nejak zaridit? :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: nak furt blbnou ty udalosti, kdyz se na nakou prihlasim, trva strasne dlouho nez se ukaze ve vypisu mych akci..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: pockej to je pruser ja si do statusu davam cislo karty, heslo k nyxu atd! :)))
    NYX
    NYX --- ---
    HELA: FUUUUUUUUU

    ukladalo se to ocividne blbe, mel jsem tam z nejakeho duvodu dva ty formulare pro vyber viditelnosti pod sebou a kdyz to clovek nastavil v tom hornim, stejne se vzaly hodnoty z toho dole...pravdepodobne jsem spatne kopiroval kdyz jsem pridaval do formulare kolonky pro ten twitter/rss import, tj. zhruba nekdy v prosinci se ta chyba objevila.

    jedinou utechou asi je, ze se to neprepisovalo vsude na viditelne, ale na ulozenou hodnotu...tj. pokud to mel clovek v minulosti nastavene jen pro zname, vsechno nove bylo taky jen pro zname.

    doplnil jsem ted na vsechna mista informaci o tom, jestli je zaznam verejny nebo soukromy, tak by to melo jit snadno zkontrolovat. predtim to bylo videt jen nekde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Stejně tak mě napadá že by mohlo být zajímavé extra právo pro palečkování... RO+možnost hodnotit :)
    HELA
    HELA --- ---
    Když si na úvodní stránce něco napíšu do statusu, a zaškrtnu viditelnost jen pro známé, a pak kliknu na odpovídací políčko, píše mi to, že záznam je veřejný a odpověď může vidět kdokoliv. Hází to jen špatnou hlášku, nebo je to fakt pak veřejně viditelné? Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam