• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: no ja nad tim teoreticky premyslim uz dost dlouho, ale je tam plno problemu...pokud by tu clovek mel normalni jabber ucet @nyx.cz, jak resit, pokud na nej napise nekdo offnyx?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    je nejaka moznost jak byt pripojenej do posty pres jabber? asi je to jenom z rise snu co? :-(
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    TUILE, NYX: urcite? mozna se mi to jen zdalo. u udalosti to ale je. dam to do kudlanky.
    TUILE
    TUILE --- ---
    aha cestina
    nicmene tam nikdy nazev inzeratu nebyl. a vzdy tam svitilo slovo inzerat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja tam mam [nyx] inzerat
    ad se mi tam dostat nedari, at delam cokoliv
    (ff, kralikuv zelenej skin)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: imho tam predtim nic nebylo, ale dej to do kudlanky a ja to tam doplnim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    WOODMAKER: myslim html tag title

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KRALIK: [ NABÍZÍM: Nová KEIA Isabella Black 32DD / Praha / 500 CZK ]
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    u inzeratu v trzisti se ukazuje default title "ad" (viz napr. [ OFFERINGNABÍZÍM: Nová KEIA Isabella Black 32DD / Praha / 500 CZK ] ). je to spravne? nebejval tam driv nazev inzeratu?
    LIQUIDEYED
    LIQUIDEYED --- ---
    NYX: nic podobneho nepouzivam a ani nastaveni prohlizece jsem nemenila. spolubydlici urcite ne :D
    ..no mozna nejakej mozkovej error :). dik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mas lepsi podklady ;-) - kdyztak to smaz :)
    NYX
    NYX --- ---
    pokud to neni treba spolubydlici apod :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jsem koukal a vsechno v posledni dobe ze stejne ip, takze tim by to byt nemelo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LIQUIDEYED:
    nebo ti nekdo leze na ucet :o)
    NYX
    NYX --- ---
    LIQUIDEYED: nepouzivas treba rss ctecku na nektere kluby? obcas to taky dela prohlizec / proxy server apod, kdyz je divne nastaveny, ale na nyxu v tomhle pripade problem nebude.
    LIQUIDEYED
    LIQUIDEYED --- ---
    poslednich par dnu jsem si vsimla, ze se mi nektere prispevky v diskuzi zobrazuji jako prectene, ale jsem si jista, ze jsem je jeste nevidela.
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: OK,mas to tam..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IKA:
    to zni dobre. diky
    IKA
    IKA --- ---
    KOC256: da sa to nastavit ako privatne, pozvanie je tusim cez e-mailovu adresu (a myslim, ze ani nemusis mat gmail), daju sa tam zdielat dokumenty atd.

    ja ich vyuzivam len trochu (resp. nikdy som ziadnu nezakladala, ale do nejakych google groups patrim), ale mam pocit, ze by to pre teba mohlo fungovat.

    pripadne, ak by sa ti to zdalo prilis komplikovane a uplne by ti stacilo, aby si mohol so znamymi zdielat nejaky jeden postupne doplnany dokument, v google docs sa da nastavit, ze dokument je pristupny pre kazdeho, kto pozna link (takze vobec ziadna registracia nie je nutna, len vytvoris dokument a posles tym spravnym ludom adresu.)
    NYX
    NYX --- ---
    DAVELXR: tak do kudlanky, ja to nekdy projdu poradne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IKA:
    a splnuje to me pozadavky? nemusi ostatni mic ACC? muze to byt v nejakem private rezimu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam