• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: chtěl jsem využít feature firefoxu "open selected links in new tabs" k otevření víc diskuzí v tabech, ale koukám, že i kdybych mohl vypnout ty odkazy za "NEW", tak mi tam může zůstat odkaz na změněnou home (takové to [H]), takže asi fakt ten skin nebo gm. díky.
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: vypnout nejde, leda custom skinem.
    SEZI
    SEZI --- ---
    pomožte mi - v bookmarks ty linky za počtem nových příspěvků u každé diskuze (NEW 10 / I5 / L3) - to je feature prémiovky, ale můžu si to někde v settings vypnout (tj. mít tam jen "NEW 10")?
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: ze je na nyxu mene nez tri mesice
    HASH
    HASH --- ---
    TUILE: taky se muzes drbat levou rukou na pravym uchu, jestli mi rozumis
    TUILE
    TUILE --- ---
    to si muzes vyfiltrovat, jestli a kam prispival. to stejne o tom cloveku rekne nejvic.
    HASH
    HASH --- ---
    AXTHEB: co to presne vyjadruje?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HASH: "Jsem novacek, bude na mne hodni"
    HASH
    HASH --- ---
    pomohlo by vratit udaj, kdy byl clovek registrovany - aspon bych videl, jestli to je nejaky ID zalozeny jenom na ksefty vcera jardou nebo si tady clovek buduje nejakej ucet trochu dyl...
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: u ebaye/aukra si lide nedavaji fakove reference jen protoze by je to stalo penize, tim se inspirovat nechci, chci tu mit trziste zadarmo. a ocividne problem s negativy meli take a reseni ebaye je...jak to rict a neurazit :-) oni prakticky kupujicimu davaji bud pozitivni nebo non-paying bidder, coz ebay muze zkontrolovat...ja fakt nemam cas kazdy spor resit osobne...opet, pokud to tu ma byt zdarma :) nechat tohle na komunite taky nevim, jestli jde - pokud by chtel nekdo dokazovat, ze skutecne poslal penize, musel by asi zverejnit dost osobnich informaci, o coz tu asi taky nikdo moc nestoji.

    jo, ty jsi navrhl neco, co problem vubec nijak neresi.

    verejne diskuzi se nebranim, jen uz tu probehla nekolikrat a nikdy se nic nevymyslelo. ale klidne si dame dalsi kolecko.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: Tak necht probehne verejna diskuze, anketa, inspirace u ebaye, aukra nebo kohokoliv :)
    Ja jsem navrhnul vetsi provazani inzeratu s hodnocenim.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    OTAVA: Zrusit minusy a nechat jen plusy? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: ja jsem pro...navrhni prosim nejaky sofistikovanejsi system, kde se nebudou bat lidi odvety za minusy.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: No jo, rikej mi staromilec, ael kdyz nebyly pozvanky, bylo prostredi trosku cistci a zmrdu moc nebylo.
    Pokrok ale nezastavis a stagnace je cesta do pekla asi. Kazdopadne bych se ale primlouval za zvazeni nejakeho aspon trosku sofistikovanejsiho systemu, kde se nebudou bat lidi odvety za minusy.
    NYX
    NYX --- ---
    a navic to taky neresi to vraceni minusu...ten dostanes zpatky bez ohledu na to, jestli to je nebo neni spojene s nejakym inzeratem.
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: tak si najdes libovolny inzerat toho cloveka, byt jsi s nim nemel nic spolecneho a das mu ten minus k nemu...kde vidis rozdil? obranou je nemit tu zadne inzeraty, ale v takovem pripade ti negativni reference stejne nevadi...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: no, ale bude jasny k cemu se dotycnej vyjadruje.
    Kdyz ti jako pomst napisu info : obchod radove desitky tisic Kc, Je to zlodej, zbozi si prevzal a nezaplatil davam minus a ve skutecnosti se nic nestalo, jak se proti tomu ohradit ?

    Kdyz to bude vazany na inzerat, prodejce napise : Zbozi si nechal poslat, penize neprisly na ucet, na maily nereaguje, telefon nezveda, je to hajzl. Tomu uz se tomu hur oponuje zejo. a kazdej si lepe udela predstavu z komentaru obou zucastnenych (nebo klidne enchat tu debatu verejne otevrenou)
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: tak navrhni nejaky system, jak chces tohle resit - rikas vazat na inzerat, jak to tomu pomuze? stejne ten minus dostanes zpatky, takze tenhle problem to stejne neresi.

    nebo mas k tomuhle nejaky jiny napad?
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    No ale i tohle omezeni nekteri prodavajici 'ochcali v dobre vire' - davaji nyni nepocitvym kupujicim pozitivni komentare, ve kterych je ale jako komentar negativni text :) Coz je ale asi pak jeste vetsi bordel nez predtim.
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    OTAVA: No to je znamy problem, ono totiz jednotlivci se vyplati ucastnit se v tehle spolecenskych systemech na ochranu proti parazitum jen pasivne, vyuzivat jejich vyhod, ale sam zadne prostredky a rizika plynouci z 'trestani' parazitu neprijimat... Spis to chce vyvinout ten system tak, aby ta rizika a cena za trestani parazitu byly co nejnizsi.

    Na ebay to resi tak, ze prodavajici uz ted nemohou davat negativni komentare kupujicim, ale to taky neni idealni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam