• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    prosím, kde zvýším počet příspěvků na stránce .. ve fóru... je přednastaveno deset. potřebovala bych ve vlastním foru víc.. dík.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: rucne. nebo si zapni v nastaveni wysiwyg editor a vytvor si ten kod treba v bloku a na home jen zkopiruj (na nastenkach ten editor neni, protoze se muze stat, ze to stridave edituje nekdo s editorem zapnutym a vypnutym a delalo by to asi bordel)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz - existuje nejaky template pro tvorbu tabulek na NYXu, treba pro nastenky? Nebo je treba to psat hezky rucne v HTML?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a dokonce primo i priklad s tim PHP...
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1181
    NYX
    NYX --- ---
    ono to snad i je nekde v kudlance, ja to nekdy snad predelam, aby se to chovalo stejne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no to stejnak nemeni nic na tom, ze tech TOP5 mi v 90% neukazuje to co chci a naopak pri rozkliku ten nejvetsi teplomer je spravne...

    Co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tech prvnich pet vysledku pouziva trochu jednodussi hledani...to celkove hledani bere v potaz vic veci, takze treba i ruzni lide maji tu ukazovanou relevanci ruznou (treba ja to nemam u php+mysql nejvyssi)
    TUILE
    TUILE --- ---
    OTAVA: sice sem pozvankova, ale tohle se mi libi!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K tomu hledání...

    proč pokud dám hledat PHP tak mi to v té první pětce nenajde diskuzi PHP & MySQL která má po rozkliku nejdelší linku shody?

    Takových příkladů je více a vždycky mi to přišlo jakože tam je nějaký podivný order by ;-)
    HASH
    HASH --- ---
    OTAVA: cemu tim chces predchazet?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HASH: Ale vzdyt je nikdo nenuti pouzivat pozvanku, porad jeste snad funguje registrace beznou formou, ne ?
    HASH
    HASH --- ---
    OTAVA: krasna myslenka, ale NYXovi se to libit nebude...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    myslite si ze by bylo prinosne implementovat do nastacveni klubu volbu :

    "Uzivatele s pozvankou, kteri jsou na nyxu mene nez ___ dni maji pouze read only pristup"
    cislo libovolny s tim ze -1 = navzdy :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    TUILE: aha, ani jsem si nevsiml, ze tam takovej odkaz je. budu radsi balit kazdy hledany slovo do „*“
    TUILE
    TUILE --- ---
    KRALIK: ve "vice vysledku tohoto typu" uz ji mas.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jak funguje hledani?
    kdyz zadam "nyx komunita", nenajdu diskuzi [ nyx jako komunita (aneb ten umi to a ta zas tohle, a vsichni dohromady udelaji dost ;]) ] -- neni tam zadna tolerance na vzdalenost slov?
    NYX
    NYX --- ---
    pardon, zapomnel jsem na to nejak. uz je tam novy.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Poslušně hlásím, že vypršela platnost HTTPS certifikátu.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Nebo pred odeslanim prispevku pouzij funkci "nahled". Dostanes moznost si to po sobe precist a zobrazi se ti vsechny prispevky, kde si muzes najit pripadnou duplicitni odpoved.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tak si ve skinu ten pocet odpovedi zvyrazni jen u prvniho prispevku na strance...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam