• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Proc porad vidim upozorneni na starou zpravu ktery ne a ne zmizet??
    Levej horni roh obrazovky u me vypada takhle:
    "MARECEK :: -1: KONDIK ::16:10:40"

    a nemizi to ani kdyz na to kliknu atd..
    Navic nechapu co tam dela "-1"
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    da se v trzisti nejak vyradit urcita kategorie? urcite se to uz resilo, jen jsem nedaval pozor. sledovat vsechno krome obleceni nechci.

    neco jako je tam ted filtrovani napr. jen Pocitace, tak aby tam bylo i tlacitko 'blacklist', ktery by makalo obracene (coz bych vyuzil na obleceni a ostatni zensky nesmysly :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ee, neni tam nic
    HASH
    HASH --- ---
    HOUMLES: a kdyz prijdes, tak tam mas vpravo nejaky oznameni? (palecky, reply na prispevky) ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HASH: premium mam, ale nikdo mi nepise .. spis podezrivam to, ze to v praci necham pusteny a lognu se doma a v praci me to vykopne a v tom se neco jebne
    HASH
    HASH --- ---
    HOUMLES: mas premiovku a pres noc ti nekdo napise do mailu?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevím kde je chyba, ale na ipadu se u novejch prispevku cervene zabarvuji jen prvni dve cifry data, tj. hodina a minuta..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    cus .. nemate nekdo poslednich par dni problem s chrome?
    nechavam v praci bezet browser (chrome) pres noc a kdyz rano prijdu, zere mi 100% cpu a kdyz se podivam do zabudovanyho task manageru tak to zere zalozka s nyxem
    zacalo mi to delat nekdy zacatkem tejdne a zkousel jsem uz vypnout vsecky addony na jednu noc, ale nepomohlo
    HASH
    HASH --- ---
    chtel bych mit moznost oznacit vlakna v diskuzi, ktera uz nechci sledovat

    jakoze tusim, ze se tihle dva kreteni budou hadat jeste dalsicg 20 prispevku, tak si na jejich vzajemne odpovedi rovnou hodit nejake oznaceni/ignore na 24 hodin
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    PETGRIDUS: neporidil sis premiovku? :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    muzu se zeptat proc mi sam od sebe zmizel avatar?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VECTOR: restartni windows, treba to pomuze
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: a zkousel jsi reloadovat skin?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: no zatim to vyskakuje nahoru, ale nema to zadny pozadi, takze je to necitelny jak to prekrejva dalsi prvky stranky. (ff 4)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, zatim jsem to tam dal takhle vyskakovaci nahoru a az budu mit cas, zkusim vymyslet neco lepsiho.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: ne ze bych tuhle ficuru pouzival, ale kdybych byl „zvenci“ a videl tohle na uvodni strance, reknu si, ze „uvnitr“ je to jeste horsi.

    bud plovouci box nebo to dat klidne na onclick? cela uvodka mi prijde az moc „aktivni“, vsechno se tam rozbaluje a zase sbaluje, jen kdyz projedes mysi...
    NYX
    NYX --- ---
    ale asi to predelam na plouvouci box nad tim, ktery nebude nic posouvat...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ja zatim nevymyslel, jak to tam naskladat lip...hodit kalendar pod to by delalo jeste vetsi bordel, protoze by to tam kolidovalo s rozbalovanim tech kategorii klubu.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nahledy inzeratu na uvodni strance (viditelny pro verejnost) jsou na <!>, najedes na nahled, neco se ti ukaze pod tim, jenze to uz moc nevidis (mam 1680×1050 px) a kdyz odscrollujes dolu, detail (zobrazujici se na hover) zmizi. user friendly jak prase .)
    NYX
    NYX --- ---
    ale dej to do kudlanky, ted ma nginx nejaky jednodussi zpusob zapisu ssl vhostu, tak to mozna nekdy casem i opravim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam