• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MJUGEN: a v jinem prohlizeci to funguje? ja svatosvate prisaham, ze uz dost dlouho jsem na nyxu nic nemenil, tj. bych hledal problem spis nekde jinde.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Poslední hodinu asi se nemohu přihlásit přes Operu, když zadám špatně heslo tak reaguje ale, když správně tak se jen zobrazí malý čtvereček vlevo dole a stále jsem v úvodní screen... a adresa se rozrůstá o nesmysly....

    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tak si te vyndal, pridal, vyndal...vyndani z pratel se proste nijak nehlasi.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A já o tom, že léta předtím mě v přátelích měl.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ja mluvim o tom, ze si te pridal do pratel (a v tuto chvili se poslalo [spravne] oznameni), pak si te zase odebral (v tuto chvili se nic neposlalo) a pak ses ty sel presvedcit, ze te nema v pratelich (a skutecne nemel).
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: O tom mluvím od začátku, že to mohlo být odpřátelení - v kterémžto případě by bylo záhodno to oznamovat jinak - ale teď bych to viděl spíš na bug v odstraňování komentáře.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    TUILE: Aha. Děkuji. Zda se, ze jsem neodhalil trik s kliknutim na obalku. Predpokládal jsem, ze stačí zaskrtnout a vybrat smazat. Coz, jak nyni zjevno, smaze pouze z meho seznamu.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    AXTHEB: ne, je to prace max na pul hodiny.
    TUILE
    TUILE --- ---
    EOLIS: pouze pokud mas premiovku a das smazat u prijemce.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Potřeboval bych se zeptat. Když omylem odešlu někomu zprávu v poště a dám ji smazat ještě předtím, než ji přečte, bude mít stále možnost si ji přečíst, případně uvidí ji v nových přijatých zprávách v poště?

    Tak nějak jsem měl dojem, že ještě neodeslané maily se dají odesilatelem smazat, ale pokud ne, tak mě prosím opravte.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: Předělat skin z px do em je prace max. na odpoledne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AXTHEB: uzasne rady, to jsi mohl rovnou napsat "si udelej vlastni nyx"
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: Si udelej takovej skin?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz - planuje se verze NYXu, ktera by respektovala nastaveni DPI u uzivatele a velikost fontu nastavoval pomoci em a ne px? Ted mam FullHD notebook a vsechno je tu hodne titerne. Nektere weby to tak maji.
    TUILE
    TUILE --- ---
    FATBOZZ: je to opravdu pomalym pripojenim.
    blbne m to jenom doma, kde jedu na praha5 net a je to pomalejsi nez modem.
    naopak mam pocit, ze kralikuv zeleny skin bez obrazku se mi jinak nacita daleko rychleji.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TUILE: spis nez svadet to na pomale pripojeni by stalo zamyslet se nad tim jestli to treba neni externi skin, pripadne zmenit DNS servery. Pokud mas wifi pripojeni, je mozne ze taky blbne. Treba by pomohlo snizeni MTU,RTS v modemu/routeru
    TUILE
    TUILE --- ---
    mam prosbu.
    mam doma opravdu pomale pripojeni a stava se mi, ze se mi nenacte skin. mohl by byl oznacen nejak help a logout?
    a taky symbol N je nalepenej na nazev diskuze, coz asi nevadi, ale dnes jsem premyslela, jestli zivot bez TVN je nejaka nova diskuze :)

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: nebo si te pridal a pak si to zas rozmyslel :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Jak to mám vědět? Tohle mi přišlo; předtím mě dotyčný v přátelích měl, nyní ne. Tak leda by to byl pokus smazat komentář, který ovšem vedl k odpřátelení.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: odstraneni se vubec neoznamuje, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam