• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ted jsem kliknul na bookmarks a vyskocilo na me nahore v ramecku:
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    this file wasn't found
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX & CELLINDRA: Tak mam stejny problem... Zkusil jsem systemovy dark a tam je to ok, takze to zrejme bude prevodem klikaciho obrazku na klikaci klasicke textove menu... (stejny problem mam i s "paleckovanim, kde zobrazuju misto palecku [+] a [-])...
    Neco se menilo v kodu nyxu nebo ze by to bylo nejakym upgradem chrome?
    // kazdopadne kreslene ikonky palecku, helpu a logout se mi v mem skinu opravdu nelibi... Y_Y
    NYX
    NYX --- ---
    CELLINDRA: tak zkus nejaky systemovy a budes si jista :)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    V nejnovějším Chrome mám neaktivní tlačítka "help" a "logout". (Ve FF normálně fungují.) Ale nejsem si jistá, jestli to není chyba skinu (používám http://napalm.sf.cz/grr/).
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: no nyx generuje ics soubor, jehoz url zadas treba prave do google kalendare (nebo jinam) a od te chvile vsechny ty udalosti vidis normalne v kalendari bez nutnosti je tam jakkoliv rucne strkat.

    ja nechci pridavat dalsi kolonky v nastaveni na takovehle veci, uz tak jich je tam az moc :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: nevim přesně co myslíš - ale jestli jde o nějaký export do outlooku nebo googlu nebo tak něco tak - to mi přijde jako drbání se levou za pravym! :)

    myslel jsem možnost vlastního nastavení někde v Nastavení > Události > Na událost upozornit - 12, 24, 36, 48, 60, 72 hod před začátkem
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: neni jednodussi si to proste dat do kalendare (mysleno pres ten ics, kde jsou vsechny udalosti, na ktere se chystas)?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    dotaz: nejde nastavit, aby upozorneni na sledovanou událost na mě vyskočilo třeba 2 dny předem? Nebo obecně aby byla nějaká možnost nastavení? dik
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FATBOZZ: tak se na to slozte ;)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HARVIE: ja jsem taky pro. okliknout 10x ve ff vyjimku je peknej vomrd
    NYX
    NYX --- ---
    HARVIE: no protoze je asi 15x drazsi nez pro jednu domenu :-)
    RADYN: na ten problem s odhlasovanim jsem nikdy nenarazil, asi to bude to, co rikaji harald/_ozzy_, melo by ti to rict duvod odhlaseni.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NYX: "použijte pokud firewall blokuje nestandardní porty - poté musíte ještě otevřít následující weby a potvrdit u nich certifikát":
    proc proste nevystavis certifikat na nyx.cz s altname *.nyx.cz ?
    HARALD
    HARALD --- ---
    RADYN: vypni si kontrolu IP adresy Personal -> Settings -> Disable IP checking (nebo český ekvivalent). Na iPhonu ti provozovatel občas při přechodu mezi BTS změní IP adresu a pokud se střídavě hlásíš přes wifi a 3G, tak taky dochází ke změnám adresy.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    RADYN: poslechni sve vnitrni nutkani... nebo si napis vlastni skin a prihlasuj se pres klasicky nyx...
    Nemas nahodou nastavenou kontrolu IP adresy? To te na mobilu co chvili vyhodi... Pripadne povolena cache?
    HASH
    HASH --- ---
    neslo by pro nazvy eventu aplikovat stejna pravidla jako pro nazvy klubu?
    (nezacina pomoci specialniho znaku)
    promoteri s trema hvezdickama na zacatku kazde sve akce krapet smrdej
    TUILE
    TUILE --- ---
    fotky v trzisti se nejak zvlastne orezavaj.
    to je schvalne?
    (nemyslim ty maly nahledy, ale normalni fotka po rozkliknuti. je z kazdy strany o nejaky milimetry zhubla)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: a ve FF to funguje? ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Ano pouzivam OPERU :)

    Nic extra tam nemam. Mozna nejake hratky s velikosti nebo casem ale urcite jsme nic za posledni mesic nemenil...
    NYX
    NYX --- ---
    a nemate nejak atypicky nastavene cachovani?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CNV:
    NYX:
    Pripojuji se. Pripomina mi to porad dokola stale to same...

    NYXovi jiste nemusim pripominat jaky mam prohlizec a ani to ze to nedavno fungovalo ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam