• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VEENA: pardon, opraveno.
    VEENA
    VEENA --- ---
    V chrome mi najednou dneska nejde vyhledat všechny příspěvky uživatele přes @nick ... změnilo se něco, nebo je chyba v prohlížeči?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: delam tam trochu poradek, nektere veci delat nebudu. jestli jsem je omylem smazal misto zavreni, tak se omlouvam, sam obcas s kudlankou zapasim :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prisla mi zprava od bugtrackeru o zmenach ve dvou problemech a zmeny jsou zhruba takove, ze jsou z bugtrackeru smazany. proc? ;)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    co sa tyka tych rt funkcii a hlasok TOPIC_ tak to robi aj mne (Opera)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TUILE: mně taky nefungují realtime funkce. Upgradovala jsem na FF 4.0.1, vysypala celou cache, restartovala, nepomohlo.

    Dále tu mám nainstalovaný IE 9 a v něm to také nefunguje.

    Chrome ani Operu nemám nainstalované, bo je nikdy nepoužívám.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: tam se mi rt f-ce neukazaly vubec zadny (teda zadna odpoved ani zadny plus prispevky v diskuzi a ani palce - teda myslim, ze sem je dostala v dobe zaplyho ie - do posty mi v tu dobu nikdo nepsal)

    tady mam w7, vecer zkusim mamy komp s w xp.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Klub "Čechy zajímavé a kuriózní" se mi najednou řadí ve výpisu sledovaných až na samém konci seznamu. Víc klubů začínajících na znaky s diakritikou nemám.

    Skin není systémový, ale to by vliv snad mít nemělo.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: jako ten samy problem?
    TUILE
    TUILE --- ---
    v ie 9.0. mi to taky nefunguje
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: muzes aspon zkusit, jestli to v tom jinem prohlizeci bude fungovat ok?

    pripadne pustit firebug a poslat mi, co presne se tam vklada i se vsim tim html okolo?

    kazdopadne moc nevim jak opravovat neco, co zatim vsem krome vas dvou funguje :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    tak sem zjevne jedina, komu to nefunguje, nepomohla ani reinstalace ff, tak se bez rt funkci budu muset obejit.
    divny je, ze se to chova fakt nahodne.
    treba ted v seznamce se tvarilo, ze mam 4 prispevky a po rozkliknuti jich vykouklo asi 10.
    /files/000/006/610683_2ae328244729b44d9eb4/original.jpg"/files/000/006/610684_cdbd34a9df0ddd2ceb67/original.jpg">http://i.nyx.cz/files/00/00/06/10/610684_dbd34a9df0ddd2ceb67b.jpg

    to ze to ted vypada, ze se ukaze kazdej druhej je nahoda, takovyhle pravidlo v tom neni.

    kdyby vas jeste nekoho napadlo, co s tim, dejte vedet. (teda prechazet na jinej prhlizec se mi nechce)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    chci se zeptat v tom chatu tyhle zpravy vyskakuji zamerne?
    MAIL|4|id uživatele|
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ted se mi to stalo znovu, jen jedna hlaska, ale nedelal jsem nic jako upload/attach/whatever, jen jsem kliknul do klubu a zase zpatky do bookmarks; ale neda se to reprodukovat :(
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak to radim tak, aby v nadchazejicich nejdriv byly akce trvajici max 24 hodin z nasledujiciho tydne, pak nasleduji dlouhodobe akce - jsou i oznacene
    ten odkaz dnes mozna uplne zrusim, chova se ted atypicky a zadane chovani je asi dosazitelne kliknutim na dnesni datum nahore v kalendari, tak je zbytecne mit tam ten odkaz takhle duplicitne
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: opraveno snad
    NYX
    NYX --- ---
    deje se tohle jeste nekomu jinemu?
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: pokud te napadne cim to muze bejt, tak sem s tim!

    a jeste jeden dotaz uplne mimo.
    ted sem chvili mela premiovku, takze se mi nacital i prispevek, na ktery bylo reagovano a uz se nenachazi na strance. takovej prispevek se nacita i pokud ma clovek treba vyfiltrovany jenom obrazky. (musim uznat ze to je hodne dobra ficura)
    na druhy strane sou odpovedi na prispevky. ty se pekne ukazujou i v nepremiovce pekne ze vsech stranek, ale pokud vyfiltruju napr. opet jenom obrazky a na tyto obrazky je reagovano, tak se mi odpovedi nezobrazi (pokud to nejsou taky obrazky).
    neslo by to éprohledavani odpovedi taky udelat nezavisle na filtru?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: zvlastni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam