• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TUILE
    TUILE --- ---
    chtela sem si pridat do infa kontakt na mobil a nejak sem tam nenasla kolonku.
    nemyslis, ze je to skoro obvyklejsi kontaktni udaj nez twitter, delicio.us a podobny silenosti?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: asi nejaky pohrobek
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX:
    TUILE: aha, tak doufam ze je to pritom nebude spamovat :-) a to tlacitko tam nekde je, nebo to je nejakej pohrobek v napovede?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: normalne klikni na ikonku, dej pridat do pratel a nastav to tam, ja to doplnim do toho normalniho nastavovani
    TUILE
    TUILE --- ---
    PJOTRIK: pridat do pratel funguje i na stavajici pratele. jenom zmenis co potrebujes, ne?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    jak se da zmenit nastaveni pro cloveka co uz mam v pratelich? podle napovedy by to melo delat tlacitko "nastavit vybraným", ale to nikde nevidim... A stejne by to asi nestacilo, protoze sledovani udalosti (diky za ficuru) v tech filtrovacich dropdownech chybi. Da se nejak dostat na tu stranku pro danyho uzivatele, jako kdyz pridavam novyho pritele?
    HASH
    HASH --- ---
    NAVARA: co ma chozeni ven spolecneho s umenim si vybrat vhodny podnajem?

    pokud neni rychlost internetoveho pripojeni v dane lokalite (rozumej v centru) jednim z tvych parametru pri porizovani podnajmu, tak si pak nechod stezovat, ze mas pomaly internet

    lame people sux
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HASH: zkus nekdy vyjit ven... sezdas, ze mimo tech par protekcnich ctvrti s optikou, kde mas to stesti bydlet je to i ve zbytku Mesta hodne chaby ;)
    HASH
    HASH --- ---
    NAVARA: vyhod modem a porid si opravdovy internet
    a pokud mi chces vypravet, jak to mas u vas na vesnici daleko k ustredne, tak ti rovnou doporucuju, aby ses prestehoval do mesta

    lame people sux
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: kdyz to rikas :)

    jeste mi zkus vysvetlil, cim to je, ze (pri stejnem postupu jaky jsem popsal) kdyz se posunu na dalsi stranku vysledku a pak se vratim na stranku predchozi, sipka na dalsi stranku se stane neaktivni. pritom ty 2 dalsi vysledky by tam mely porad byt. 1. strana se nezmeni, konci tim samym prispevkem.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: snad opraveno
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: zijes v CR?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a zijes taky v roce 2011? :) ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no asi to bude do 500kB
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    937KB je moc?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: nyx nacita jen do urcite velikosti, tak lidi nemaji embedovat tak velke soubory :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    zkusmo jsem si zakliknul ze mi na obrazky NYX prevadet na nahledy a nektere CASTO vypadaji takto... (v podstate me to nezajima takze do kudlanky to davat nebudu :))


    HASH
    HASH --- ---


    a ja kdyz pastnu peknou nahou babu, tak je vohen na strese...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ok, mrknu na to. asi neco tykajici se toho filtru.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KRALIK: mne se zobrazi jen jednou teda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam