• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    proc mi porad do okynka chatu skace posta od nekoho jinyho? micha se to dohromady, nebo nezobrazuje vubec, nove prispevky vidim az po refreshi.. uz to trva nejakou dobu a je to dost otravny
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices

    funguje tahle stranka spravne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, uz by to melo byt svazane a v db vypnute pro lidi s vypnutym chatem
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Vsak rikam odsedni si - metr od monitoru uz mas vsechno krasne viditelne jen pohybem oci. Neprehledne by to snad mohlo byt u delsich textu o mnoha radcich, ale to neni zrovna dominantou nyxu :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ja tu mam 1920x1200 a fakt si nyx nechavam vzdy tak na 1000-1200px sirky, sirsi uz se mi pouziva dost blbe...prave kvuli delce radku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ostatne, ozkousej si to sam, jak prijemne to je na 1920x1080 v maximalizovanem okne... staci dodrzovat rozumnou vzdalenost od monitoru a vse se da v pohode precist, zadny litani hlavou semtam jak se mnozi domnivaji
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ne, tim nastavenim.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: chat vyplej mam (a ty to z nastaveni prectes, takze tomu muzes prizpusobit i generovnai skinu)

    skinem? pouzivam nyxi prave proto, ze i amazon ma celkem casto vypadky - zatimco kdyz vypadne nyx, tak ten skin stejne nepotrebuji
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: tak si to vypni
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: pls kdyz mam chat vypnutej, tak mi to okno nezmensuj - je to ultrahnusny a oproti balikovejm eshopoum s sirkou 640px jeste megahnusnejsi tim, ze je to zarovnany vlevo
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: jsem mu napsala tak ho pripadne pak odkazu, a diky..:o)
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: kdyby nahodou nechodil pravidelne do klubu o skinech, tak tady ma seznam nedavnych zmen, podle ktereho by mel poznat, co ma zmenit

    [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: ok:o) jdu otravovat autora:o)
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: to musi autor skinu doplnit
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    asi po zmene skinu NYX: se mi rozhodili barvy..mam http://pt.jikos.cz/blue3/...a misto toho aby okolo psaciho pole byla modra tak je tam asi? puvodni hneda...
    co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: udelej si custom skin, staci do nej dat tohle a zmenit to 1380px na neco nizsiho...

    @import "http://www.nyx.cz/skins/forest3/nc.css";
    @media screen and (min-width: 1380px) {
    body.chat-space-reserved { margin-right: 335px }
    body.chat-space-reserved div#footer { right: -334px }
    body.chat-space-reserved div#footer.fixed { right: 1px }
    }
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: neslo by to customizovat? mam 1280 a lista by se mi sem s prehledem vesla :)
    NYX
    NYX --- ---
    upravil jsem skin, aby pri rozliseni pod cca 980px zmensil ikonky v menu (respektive zrusil tu fixni sirku).

    a nad 1380px to udela po strane listu v sirce chatovych oken (+ par px), aby je clovek nemusel schovavat, kdyz si chce precist neco pod tim. ta lista tam je vzdy, i kdyz zadna okna otevrena nejsou, aby se nepreformatovaval obsah stranky, kdyz nejake vyskoci, ono i pri te sirce se asi bude i lip cist text, kdyz nebudou tak dlouhe radky, aspon ja si vetsinou nechavam okno s nyxem zuzene prave na cca 1000px i na sirsich monitorech.

    kazdopadne ta druha vec se da vypnout pres modreho panacka, kdyby to nekomu vadilo.
    NYX
    NYX --- ---
    BIHARYS: opraveno
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    inzerát na facebooku háže neúplný link: www.nyx.cz je OK, ale pak následuje už plain text %2Findex.php%3Fl%3Dmarket%26l2​%3D4%26id%3D44173 dá se to fixnout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam