• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi: nechceš nějak oddělit CHAT a POSTU? pokud prohodim par vet tam a zpatky tak mi to zabordeli i zpravy hodnotnejsiho vyznamu :(
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: juva, to jsem nezkousel...nj, jsem ovce, navykla na to, ze vyskoci male okenko, ktere se po sdileni uzavre :)
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: zrovna to share on facebook te pak vrati na puvodni stranku, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Odkazy smerujici ven by IMO mely byt do noveho okna. Ale jak pise NAVARA stejne to pojistuji prostrednim tl... :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    hmmm...tak ze by skrtatko v nastaveni? :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTISHEK: prijde mi lepsi, kdyz si sam muzu vybrat jestli to chci v novem (kliknu prostrednim) nebo soucasnem (kliknu levym).
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYXi, takova drobnost, slo by "share on facebook" tlacitko u inzeratu (pripadne kdekoliv jinde :)) otvirat v novem okne / tabu? pripadne nevim, jestli to bylo nekdy probirano, ale sly by vsechny odkazy, smerujici mimo nyx, otvirat defaultne v novem okne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    TRISSIE: no, melo. prohlizec muze mit treba nastavene cachovani jinak, treba jen malo pameti pro cache apod.

    zkontrolovat asi muzes podle toho, ze kdyz ma nyx v url n=XXXX, mela by dana stranka byt cachovatelna a nereloadovat se.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NYX: mám prémiovku, ale v poslední době se mi stránky při vracení zpět tak cca v 5-10% případů reloadují.

    V klubech bych to pochopila, že tam může být něco aktivního, ale v historii? Ta by se snad měla chovat konzistentně, ne?
    NASA
    NASA --- ---
    SHADY: iirc to je pred lety pracne vydupana feature. taky jsem pro zachovani. tobe staci nelezt na historii tlacitkem zpet, ale kliknutim na sledovane, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    SHADY: ja povazuji to nereloadovani za lepsi, protoze se tak clovek muze vratit zpet na vyplnene formulare apod.
    KEJML
    KEJML --- ---
    SHADY: Může za to reklama, která vynucuje vždy znovnačtení stránky (a tedy obnovení počtu nepřečtených). Pokud je reklama vypnutá, chová se to tak jak popisuješ.
    Od Nyxe je to dobrej obchodní tah, já tak kvůli tomu, ač mám prémiovku, nechávám reklamu zapnutou...
    HARALD
    HARALD --- ---
    VECTOR: To bylo před víc než rokem zrušeno. Nejde to.
    NYX
    NYX --- ---
    trochu jsem to prekopal, ze se to misto rezervuje az ve chvili, kdy existuji nejaka otevrena okna s chatem pri nacitani stranky, samotne vyskoceni okna nic nemeni, zavreni posledniho okna pak to misto zase zrusi...snad to takhle bude trochu uzitecnejsi.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KOC256: Super, dík za radu, taky mě to nesmyslné nacpání doleva iritovalo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kde se da nastavit, aby cloveku nyx poslal zpravu, kdyz se id v pratelich prihlasi?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Nezobrazuje se fotka v profilu TORI?
    NYX
    NYX --- ---
    WITTGENSTEIN: jsou to dve nezavisle zmeny, viz [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    SHADY: V Chromu to vypnutí pomohlo velmi, ve Firefoxu zůstává ta lišta "úvod pošta atd." zbytečně nahňahňaná k sobě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    moznost: reserve screen space for chat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam