• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PANTARIL: tak to holt nekdo blbe nastavil / upravil nebo tak neco.
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    Na uvodni strance v sekci "nadchazejici udalosti" se mi objevila tato akce:
    [ BASS TERROR 8 / 26.2.2026 / CR - Zlinsky kraj - GOLEM KLUB ZLÍN ]

    Podle plakatu se jedna o akci z unora 2010, nyx mi u ni zobrazuje datum "Čt 26.2.2026 (21:00) - Čt 26.2.2026 (22:00)"

    Mam to psat do nejake te kudlanky?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: dobrý :) to byla rychlost
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: ok, opravim
    E2E4
    E2E4 --- ---
    připomínka:

    mám černý skin.

    na úvodní stránce mám odpovědi na zprávičky od uživatelů bílým písmem na žlutém pozadí tj nečitelné..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    obdobne to resim s TABy prohlizece... Tak dlouho jsem taby nezaviral az jich bylo tak moc ze jsem casem uvital tab stacking a pak jich casem byvalo tak moc ze jsme si rekl ze asi tak moc dulezite zase nebudou a zavrel jsem je :)

    Analogie: K cemu jsou desitky DULEZITYCH postu ktere se ti nechteji cist? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: pardon, myslel jsem pri kopirovani do bloku, ne upominky :) v bloku mam historicky tri stranky postu a vim prd, co v kterym je
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: a k cemu to bude, kdyz pak po rozkliknuti stejne vidis cele texty tech prispevku? imho by to jen zdrzovalo, ja to beru proste jako neco, co ti umozni vratit se k danym prispevkum az budes mit vic casu, tj. nejaka organizace je zbytecna...obzvlast vzhledem k tomu, ze ty prispevky casem mohou zmizet kvuli kapacite posty/klubu...

    takze pokud potrebujes neco takoveho, kopiruj je do bloku, kde si je muzes pojmenovat :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdyz davam oznacene posty do upominek (ale klidne i jinde ;) tak at mi vyskoci dotaz na nazev upominky, pod kterym se ulozi misto nicnerikajici hlasky "uložené příspěvky :: Klub přátel medu"...
    NYX
    NYX --- ---
    prekopal jsem nejake drobnosti v pratelich - pokud se nekde objevi nejaky bug, tak prosim hlasit (navenek by zadna zmena videt byt nemela, jen jsem musel neco opravit a obnaselo to dost zmen)
    KEJML
    KEJML --- ---
    SHEEN: No jo, to je občasná nyxova slepá inovace ;) Ono nastavení v osobním je tu už dlouho, jen dříve měli všichni uživatelé záhlaví zobrazené a kdo chtěl, ten si ho skryl. A jednoho pěkného dne se toto obrátilo...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KEJML: Aha, tak to se omlouvám, tahle informace mi chyběla. Hledala jsem to u diskuze, nikoli u uživatele. Ani jsem si nevšimla, že by mi tato informace se zobrazila při hledání tady v klubu na téma záhlaví.
    KEJML
    KEJML --- ---
    SHEEN: Uživatel který chce, si může nechat záhlaví stále zobrazená. Nerad bych, aby se toto nastavení dostalo z rukou uživatele do rukou majitele klubu - ne každého baví stále skrolovat přes kilometrová záhlaví.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Přimlouvala bych se za možnost nastavit majitelem klubu, zda se má záhlaví skrývat nebo být stále otevřené. Používali jsme záhlaví pro navození atmosféry a teď se jednou ukáže a pak už zůstává skryté, což mi přijde jako velká škoda. nehledě na to, že se tam dávaly podstatné informace jako data schůzek a podobně, které tak měl člověk stále na očích. Teď aby to hned zapsal do svého notesu a doufal, že nezapomene.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LODBROG: Koukám že se úplně totéž děje s odpovídáním - hlásí mi to odpověď, ale už ji to neukáže - ani toho kdo odpovídá (za což jsem teda rád).
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    filtr nic nenašel:

    lze importovat záznamy z twitteru - šlo by zajistit import záznamů i z facebooku?

    stějně jako u twitteru - follow/sledování uživatele toribot by byl samozřejmostí.
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: nemam tuseni, takze je to mozny :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Zkouším filtrovat a ten dotaz tu nevidím:

    Pokud mě můj příspěvek hodnotí lidí co mám v ignoru tak se mi jejich jméno neukazuje, je to tak?
    Ukáže se mi jeho hodnocení, ale neukáže se mi hodnotitel...?

    Občas se mi po rozkliknutí hodnocení mých příspěvků neukáže kdo mě hodnotil (a mám prémiovku atd.), znamená to že mě hodnotil někdo koho mám v ignoru?
    NYX
    NYX --- ---
    ERROR: ale ted mi doslo, ze jsem zacal to api volat i pro nejake veci primo na nyxu, to budu muset opravit :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    v poste u lidi vidim, kde jsou. diskuze je dlouha, urizne se. neslo by na tuhle urizlou lokaci dat title s celym nazvem?
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: je. mozna budu jeste trochu upravovat. nekde to moc svitilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam