• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    prekopal jsem neco ohledne tech realtime funkci...pokud to nekomu nechodilo a ted chodi, pripadne naopak, at se mi ozve. diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: ja vim, ale kdyz tam hlasovat nejde, tak mi prijde lepsi to zatim posilat takhle.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: kdyz uz jsme u tech anket: pres mobilni rozhrani je videt vysledek anket (procentualni) jeste pred zahlasovanim :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co grupovat inzeraty per clovek a detail by byl videt na rozkliknuti? prehled prodanosti jednotlivych veci i moznost vyhledavani by zustala zachovana...
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: mozna by pomohlo cloveka, ktery zrovna chrli kvanta veci, ktere me nezajimaji, docasne skryt? Takovy temporary ignore?
    NYX
    NYX --- ---
    TURBO: tohle se resilo uz nekolikrat. imho je lepsi, kdyz musis jednorazove preskocit treba dvacet inzeratu nez kdyby tam pribyl jeden inzerat kazdych XX minut a tys do toho klubu stale lezl jen abys tam nasel neco, co te nezajima :)

    a osobne jsem pro deleni nabidek 1 vec = 1 inzerat, protoze se daji selektivne oznacovat jako prodane/zamluvene a nevznika v tom zbytecne zmatek.

    ale jsou samozrejme zastanci obou pristupu :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    Nešlo by nastavit v tržišti nějaký omezení týkající se vkládání inzerátů ve větším objemu? Je jedno, zda by to bylo "počet na den/id" nebo třeba nějaký omezení "po vložení inzerátu můžete další vložit za xx minut/hodin".

    Přiznám se, že tržiště docela využívám, ale to co některý jedinci (předevšim ženskýho pohlaví, ale neni to pravidlo) dokážou, to se mi kapku zajídá ... chápu, žkdyž třeba holky obměňujou šatníky, ale proč když někdo prodává 50 triček mám procházet/přeskakovat 50 inzerátů abych se podíval dál co je novýho? Výjimečně se najdou normální lidi, co prostě naházej všechno přehledně do jednoho inzerátu nebo si udělaj galerii třeba na rajčeti a udělaj jeden inzerát s odkazem na galeri atd. atd., možností je spousta.

    Hadry, knihy, muzika ... je to peklo. Co kus to inzerát a to mi přijde fakt ujetý :) Navíc mě osobně tohle odrazuje - je rozdíl, jestli si kliknu na jeden inzerát a tam si přečtu co potřebuju nebo jestli budu jako opička rozklikávat hezky jeden po druhym od jednoho a toho samýho id.

    Díky alespoň za zamyšlení se nad tímto.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: procenta uvadi, kolik procent lidi hlasovalo pro danou moznost. jestli ti to vadi, najed si na zahlavi daneho sloupce nebo na popis radku a prepocita se ti to.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jak se vypocitavaji hlasy v anketach?
    Kuprikladu: [ ZUZKAOU @ Doctor Who ]

    V prvnim radku hlasy rozhodne nedavaji sto procent, natoz pak ve sloupci. Neda se s tim neco udelat?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KRALIK: třeba jestli to nepodědí, kdo ví
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: s tim souhlasim :) na PC to nedela, chrome pouzivam jen zridka, jen jsem si toho proste vsimnul.

    FATBOZZ: v CSS chyba nebude, do formu tam vubec nesaham.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KRALIK: neni to nejakym tim tvym poladenym css ?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: no co ti na to rict? mas to rozbity.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: hm. uz jdou i u me, pritom jsem ani prohlizec nevypnul. stacilo odvratit zrak.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ja to v nem vidim a mel bych mit aktualni verzi ( 15.0.874.15 dev )
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    v Chromu (up to date) se mi neukazujou checkboxy u ankety a ani v zahlavy pripsevku (funkcni jsou, prispevek ze zabarvi, ze je aktivni)

    treba tu [ NENUPHAR @ ANKETY ]
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz nic, uz jsem nasel, v cem je problem. snad by to melo ted byt ok.
    NYX
    NYX --- ---
    zkuste kdyztak priste co nejpresneji zaznamenat cas, kdy se to deje, jestli to nebude neco v cronu treba apod, co to zasekne
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    opet :) pri prechodu z http://www.nyx.cz/index.php?l=book do [ VOLANT ~ PÁKA ~ PEDÁL: Řidičem čehokoliv s WAZE za volantem ]

    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam