• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked si to pretlacite, nech to je hlavne volitelne...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    taky je ten end potreba mackat xkrat za sebou nez se nactou vsechny obrazky. a to mluvime i o silnych pripojenich v kancelarich. therefore prakticke asi stejne jako nonstop skrolovani
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    NYX: No asi jo (nikdy sem to tak nezkouaml) jen sem si ted nejak uvedomil ze me to rolovani trochu sere (zvlast kdyz si tim treba ocima rychle projedu pulku toho obsahu a uz vim co me ceka :D

    Jinak jeste jsem si vsiml, ze kdyz mam nekoho v ignoraci a on hodi nejakej prispevek tak mi to v seznamu sviti "+1" a kdyz kliknu tak tam nic neni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    A to ti fakt neprijde jako pakarna nutit na vetsinu kliku (co jineho se zde dela nez brouzda mezi kluby) musi nasledovat nejake rolovani ci klikani na klavesnici?
    NYX
    NYX --- ---
    HUGGI: se nacita vzdy neprectene + 5, ne? min 10, max 100...pokud to nemas nastavene jinak, coz jde jen v premiovce.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    NYX: Tak end funguje v pripade, ze tech neprectenejch je tolik, ze jsou az dolu..kdyz zacinaj nekde v pulce tak ne :D
    NYX
    NYX --- ---
    HUGGI: end na klavesnici nestaci? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HUGGI:
    jsem pro i kdyby to mělo být volitelné a nebo jen pro prémijáky... ale přijde mi nesmyslný automatický postup kdy vlezu do klubu a roluji k poslednímu nepřečtenému příspěvku...
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    neslo by vyuzivat kotvu/primej odkaz/ na posledni prectenej prispevek pri vstupu do klubu? - priklad otevru klub se 100neprectenejch a musim sjet dolu, kotva by me tam poslala rovnou s nacteni..a jelikoz prispevky maj vlastni id, nemel by to bejt problem..:)

    //pokud uz se na to nekdo ptal tak pardon..narychlo sem to tu nedohledal..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Asi jsem objevil Ameriku, ale koukám že už "nelze přidat sebe sama" do přátel.. no tak nic no jdu se začít nepřátelit. :)
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: jo, zkontroloval jsem to a práva tam mám :) tak už je mi to jasný, díky
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: nehrabal. neni to tim, ze v danem klubu mas moznost mazat?
    SITH
    SITH --- ---
    ahoj, hrabal se někdo v nastaveních pro ignorace? od rána mi nefunguje moje nastavení ignorace pro všechny id které jsem si nastavil....
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: krome toho, co je v informacich pri registraci nic dalsiho neni
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: jo to jsem si řekl hned jak jsem tohle poslal, že tam nemusí bejt img src z fb.com..

    každopádně, nějaká formální privacy policy existuje?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: zrovna to sdileci tlacitko by predavat nic nemelo (narozdil od G+ tlacitka na stejnem miste). mam v planu to predelat na ten dvojklikovy system, ktery tomu zamezi.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Existuje vlastně nějaká privacy policy nyxu ?

    Např. sdílecí tlačítko facebooku předává informaci o uživateli do facebooku, že..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    OK
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ne - to zahlavi slouzi k rozbaleni kategorie, takze to skryvani mi nedava smysl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Existuje nastaveni abych nevidel zahlavi skupin ve sledovanych tech ktere neobsahuji zadne diskuze s novymi prispevky. Mam za to ze jsme to nekde videl ale nemohu to najit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam