• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    STEMBUS: Ale pak se stane, ze se clovek neodhlasi, pripadne necha doma zaplej nyx v prohlizeci a stejne potrebuje upozorneni, ja myslim, ze je to super.
    V3S
    V3S --- ---
    STEMBUS: souhlas

    + bych jeste pripomnel muj pozadavek s rozdelenim posty na opravdovou postu a pozvanky a s nimi spojene oddelene upozornovani, dik
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: "kdysi" ale byl i ten timer na to ze te odhlásí jinej bych řekl...

    no každopádně dokud nejsem offline tak nevidim proc by mě to mělo upozornovat jeste mejlem - stačí že ti bliká vokno, vyskakuje okno a já nevim co jeste :)

    dle mě přeposílání je fakt dobrý až kdyz jsem offline
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: takhle to melo fungovat vzdycky.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a jakou, že to teda má přidanou hodnotu takhle nová "funkce"??? Nad nějakym doladěním teda očividně neuvažuješ?
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: nejde. stahni si nejaky autorefresh plugin do prohlizece :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: jde to vypnout? Případně mě to po 30min odhlásit?
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: ano, tohle se opravilo. po 30 minutach te to zacne brat jako neaktivniho a zacne to posilat zpravy.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    proběhla nějaká změna v tom kdy se přeposílá upozornění na mail? Dřív to bylo jen když jsem byl OFFLINE - teďka mi chodej maily (že mi někdo psal do pošty) i když jsem "online" ale asi delší dobu nečinný. Jde to nějak vypnout? :)

    NYX
    NYX --- ---
    JANDOS: to uz zas delat nejake volby, jestli ho ignorovat i tam i tam, to se mi moc nechce.

    radsi bud rad, ze nemas moznost mazat vsude jako ja a ostatni admini :-)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    JANDOS: jak jinak bys chtel ten klub spravovat? (jeho prispevky uvidis vsude kde mas pravo mazat/admin)
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: je to google adsense bot, takze precte prispevky v klubu a na zaklade toho se pak v danem klubu zobrazuje reklama.

    tj. nechodi do privatu, do nekterych kategorii (sex, drogy) apod.
    NYX
    NYX --- ---
    KEITHHSTER: tak se dohodnete na nejakem peknem zvuku, ktery se da pouzit - samozrejme volitelne.

    ja ted jedu na dovolenou, tak az se vratim, klidne se do toho pustim.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Zdar , asi to je trapnost ale nešlo by někde někam dát aby tě příchozí messages upozoňovaly zvukem ? :)) někdy se to docela šikne ..
    TUILE
    TUILE --- ---
    nechci to zakriknout, ale zatim to vypada, ze realtime funkce fungujou tak, jak maj.
    od posledni zmeny sem nezaznamenala chyby.
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: premiovku nemam, takze to asi nema smysl dal resit, ale diky za odpoved

    kdyz uz to tu zase po letech ctu, zeptam se jeste na jednu vec - nesly by v poste oddelit pozvanky a mail, treba formou zalozek (posta | pozvanky | nastaveni), a aby to melo vlastni nastaveni odesilani na mobilni e-mail ... pozvanky mi principielne nevadi, ale kdyz to chodi na mobil nekolikrat denne v nekolika sms, tak je to trosku pruda
    KEJML
    KEJML --- ---
    FATBOZZ: Nevypadá, všechny zprávy byly naprosto stejný a na mnou česky psaný maily česky reaguje :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KEJML: Nebyl to jen nejakej robot ? Par anglickych zajemcu se stejnym textem, ale jinym mailem se mi taky ozvalo :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KEJML: to samy, sest stejnych reakci na inzerat od Tori. Nedalo by se podivat, jestli je to alespon odstejneho cloveka? Nebo je to systemova chyba? ;)
    HASH
    HASH --- ---
    neslo by v last zapinat filter na only text, text w/ imgs a no text - only imgs?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam