• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KATHRINA: co u nej mas presne nastavene?
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    čau

    když dám ignorovat uživatele objeví se mi v v přátelích v klubech ho vidím furt a taky mi jedno Id vůbec nejde přidat do přátel :/

    co s tím?
    JTP
    JTP --- ---
    Nevíte prosím, proč je v úvodním souvětí na přihlašovací stránce do Nyxu čárka za slovem "server"? Je to chyba, nebo je část "určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát." rozvitý přívlastek volný?
    Myslím souvětí "Nyx.cz je komunitní server, určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát."
    Děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: to samozřejmě můžeš
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARALD: jo tak proto se ty velký privátní kluby zprivatizovaly, zajímavý a dobrý vědět
    a proč bych nemohla posílat v poště starou formu pozvánky-odkaz na klub?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: nemůžeš, pozvánky fungují jen pro ty, kteří tě mají v přátelích. :-)

    ale ať jen netrolluju. počet lidí v privátním klubu je omezen počtem někde kolem 200. takže doby, ve kterých šlo omezení privátních diskusí takto obejít jsou už dávno pryč.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MINERWA: opovaž se! :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    můžu si udělat privátní diskuzi a pozvat tam všechna id nyxu?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    obrazky, co me rozstipou

    NYX
    NYX --- ---
    KOZLIKK:
    KOMPAS: diky, opraveno
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Aha, dekuji :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: nekdo mozna nalinkoval obrazek z posty, coz nejde.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nahodne se mi v klubech po vstupu zobrazuje

    Bohužel, soubor nebyl nalezen. Buď jste ho již jednou stáhnul, nebo ho odesílatel smazal.

    Normalne po kliknuti ve Sledovanych na nazev diskuse.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Jinak taková nepříjemná drobnost při nastavování skinu: Po vyplnění nové adresy skinu a volbě save preferences se do textového pole znovu vyplní ta původní adresa. Pokud uživatel teď provede jinou změnu nastavení a opět dá save preferences, nastaví se zpět původní skin.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Watched events mají odentrované závorky kolem data, které je centrované.
    forest3, dark
    Opera 11.52 Build 1100
    Firefox 7.0.1
    NYX
    NYX --- ---
    ma jeste nekdo rozbite zobrazeni udalosti na gate?
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: coy mi je nanic, pokud se prihlasim jednou ya ctrnact dni a to i tam neni, i kdzy se meyi tema 14 dnama neco ymenilo.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: mozna to bude znit blbe (:D), ale nebylo by mozny to udelat stejne, jako u facebooku? tzn. s poctem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    anoa le pokud nuz je vyresim tak by bylo dobre aby to zmizelo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to i tam zustava aby to cloveka upozornilo i na veci, ktere se staly zatimco on tu nebyl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam