• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: ok, ale ako ho zapnem, ked tam nie je? :D
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: da se vypnout cele to zapati
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: on se dá panacek vypnout? Ne že az mi nejak zvlášť vadil, ale kdyz ho stejně nepoužívám...
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: zapnout panacka...a dal postupovat standardne :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    IKA: Když se posuneš na stánce úplně dolů, stále ho vlevo dole nenajdeš?
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: panacika neviem najst (skin mam defaultny zeleny, pravdepodobne som panacika vypla pri zavedeni nejakych minulych novych funkcii), ako to zvukove upozornenie mozem vypnut?
    NYX
    NYX --- ---
    testuju to zvukove upozorneni, zatim spis jestli to vsude slape, jestli to hraje jen v jednom tabu apod...tak kdyby byl nejaky problem, dejte vedet. vypinat se to uz da pres panacka vlevo dole kdyztak.
    DWAY
    DWAY --- ---
    pujde do toho seznamu vkladat html? Pripadne nejaka moznost misto seznamu vlozit tabulku, jejiz sloupce definuje spravce.
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: aha, zapnuty prevod obrazku na odkazy.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Ahoj, Nyxi, má to vypadat takto? (Adresy obrázků místo obrázků)

    NYX
    NYX --- ---
    jinak je tam limit asi 2k znaku, aby nevznikaly nejake silenosti.
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: posli mi prosim treba postou, co ses tam snazil vlozit :)
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: radkem se mysli radek tabulky, ne textu :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NYX v tom jednoradkovem zapisu, co je ted na test na home, jsem pridal neco, co melo asi 5 radku, nevypsala se zadna chyba, ale text se nepridal, kdyz jsem jej pak smazal a chtel napsat jen jeden radek, nedari se mi uz post odeslat [stale bez chyby]. pokud by to mel byt opravdu jen jeden radek, bylo by hezke aby edit-box mel take jen jeden radek, jako je tomu napriklad pri zmene nazvu auditu....
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: mohl bys u user editable listu poladit tabindex, aby se kombinaci tab+enter zaznam ulozil a ne me to hodilo na gate?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: jo, to planuju, ale pro jistotu kudlanka :)
    HARALD: nebyl by v tom pak hrozny bordel s temi komentari? navic se da asi hodit anketa do klubu a clovek muze komentare psat tam jako reakci, kdyz je ted muzes prehledne vyfiltrovat.
    zmena hlasovani by asi sla, tak kdyztak kudlanka.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Bolo by pekne keby do toho boxu s uzivatelskym zoznamom slo vlozit nejaky text. Alebo aspon upravit nazov toho boxu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Znáš to o tom podaném prstu a utržené ruce? Strašně se mi líbí ten uživatelský seznam, určitě to vyřeší spoustu dohadování.

    Osobně by se mi líbilo, kdybych mohl dát anketu, kterou by mohli uživatelé po sobě opravovat a k ní ještě přidat komentář. Zahlasovaé volby a komentáíř by se pak zobrazoval. Něco ve stylu:

    Napište který večer by se vám hodil na zpívací večer (vyberte všechny možnosti) a do poznámky napiště jaký berete udební nástroj:
    - termín 1
    - termín 2
    - termín 3
    - termín 4
    KOMENTÁŘ
    NASA
    NASA --- ---
    NYX: je, ale tim padem by mohl byt i mensi, ne? aspon by to tolik nelakalo k dlouhym seznamum. nevim, proste mi moc nesedi, ale nevim, jak to udelat lip. jediny, co me napadlo, je udelat uzsi a dat tlacitko za to, mista je tam dost. ale to by zase asi bylo nekonzistenti se zbytkem nyxu. treba nejakeho grafika napadne lepsi reseni.
    za funkci kazdopadne plus, myslim, ze se to ve spouste klubu uzije.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam