• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: B + C se zdaji byt poskozene, stahuju soubor 658B velky
    NYX
    NYX --- ---

    Tak co z tohohle?

    31 hlasy od 26 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: aha, jsem jen blb, uz je to opraveno :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NYX: tak ted jsem pred par vterinama zkusmo dala do ignore id paleontolog kliknutim na jeho ikonku v tomto klubu. nikdy jsem ho v pratelich nemela, ani nevim, kdo to je a:
    11.2.2012
    POZITRON přidal nového přítele: PALEONTOLOG
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: tak posli krok za krokem, jak to vyrobit...ja to ted zkusil u sebe a kdyz kliknu na ikonku, dam rovnou ignorovat a potvrdim, nikde se mi neukaze.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NYX: ne, nikdy jsem tu osobu v pratelich nemela
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: navic tohle by asi melo nastat jen pokud si ho nejdriv das do pratel a teprve pak to zmenis na ignore, ne?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NYX: mas pravdu, zmizelo to samo
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: jj, tohle mam hlasene. zmizi to po chili samo?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kdyz si dam nekoho do ignoru, na uvodni strance se mi objevi: "11.2.2012 POZITRON přidal nového přítele: XXX"
    to je v poradku? nikdo jiny to ale nevidi, jak se zda.

    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Stale nejak nechapu, jak dokazes z faktu, ze pred lety se do premiovky dalo par uzitecnych funkci a od te doby se udelaly stovky zmen pro vsechny udelat "ono se vetsinou vymysli veci pro premium"...fakt nechapu :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: no myslel sem tak, že když je něco dobrýho tak to je v prémiovce, ale chápu to. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HASH: tak to budeš dál než pokročilej, musíš si najít větší ohradník
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: HASH
    evidentne nejsem sam, komu 0/1 hlaska pripada malo...
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: myslim, ze pri psani sam sobe to nefunguje.

    klikni na panacka vlevo dole a zaskrtni vsechno, co zni relevantne :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: predpokladam ze to je zaskrtnuty checkbox "upozorňovat na zprávy okamžitě" tady http://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=mail
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no ja vcera prave zkousel vychozi skin, ale to jsem zrovna byl za proxy - doma zkusim vychozi a zareportuju.. btw funguje to i v pripade ze pisu sam sobe? (abych kvuli testovani nemusel nekoho prudit)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: muze na to mit vliv spis ta proxy. Skin by na to nemel mit vliv, ale zkus ten vychozi. Pripadne projit poradne nastaveni, jestlis to nekde nevypnul :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Nicmene nejak tusim, ze tady v praci to nefunguje kvuli proxy - doma zase mozna kvuli skinu nebo necemu takovemu... Nekdy i mam na liste ramecek ze mi nekdo pise, ale nejde rozkliknout - takze mozna i neco s javascriptem atp.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    FATBOZZ: vsude kde se pohybuju mam minimalne Firebug ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam