• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SEZI
    SEZI --- ---
    GREATDRAKE: souhlasím.

    Škodné na tom budou dost kluby kde byly změny názvů docela užitečné:
    [ Stare dobre gamesky - MONTH OF KYRANDIA ]
    [ Flash Games Contest | Actual: MegaCity Flash | End: Rubble Trouble Moscow ] (bude jich nejspíš víc, ale sleduju jen ty herní :>)

    NYX: "hromada zmatených lidí po přejmenování NIH"..?
    Kde jsou ty doby kdy se masakr přejmenovával několikrát za den a člověk na něj musel mít zvláštní kategorii.

    Co třeba povolit změny v názvu třeba systémem složených jmen? Např:
    název == "Stare dobre gamesky" (nastavené při založení klubu, nelze měnit),
    dovětek == " - MONTH OF ..."
    A v bookmarks a topic title by se pak ukazoval "${nazev}${dovetek}"
    S tím že název musí být delší než pět znaků bez mezer atp..

    Povolená změna u privátních jak píše TUILE by taky nebyla špatná, ale aby se zas veřejné kluby nezačaly předělávat na privátní :)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: pokud nekdo potrebuje upravit nazev na neco obecnejsiho, staci mi napsat.
    HARDCABB: no ta hromada zmatenych lidi po prejmenovani NIH byla ta posledni kapka, takze podekuj sam sobe ;-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NYX: proc te vubec napadlo to zakazat?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Možná jsme si zasloužili něco jako "Bacha od dne XXX nepůjdou měnit názvy klubů..." dozvědět se to takhle ex-post je při vší úctě notně pitomé.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: jj, zvazim to.
    TUILE
    TUILE --- ---
    i kdyz teda vlastne me jeste napada, ze takovy kluby jako sedum, fotky uzivatelu, palermo a urcite spoustu dalsich verejnejch klubu na moznosti zmeny nazvu docela stojej.
    TUILE
    TUILE --- ---
    tys tu zmenu nazvu zakazal?
    a nechces to zakazat jenom u verejnejch diskuzi? v soukromejch to imho nema vyznam.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    nebyvalo v tom dropdownu s vyberem prispevku i moznost "new"? a pokud nebyla, nemohla by se tam objevit? (mam na mysli to selected, range, all,...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    uz i trziste je naroubovane na prispevky a je to takove pofiderne... takze osobne nepredpokladam ze NYX bude plytvat energii za vyrobu "Aukra"...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mozna demence, ale co takhle u veci co treba neni stanovena cena by lidi mohli drazit formou aukce?. Majiteli by se pak ukazovali nabidky srovnane pekne od nejvyssi ?
    NYX
    NYX --- ---
    KAROLINA182: imho by se to tim dost zkomplikovalo, ne kazdy by to pouzival a clovek by to pak musel hledat na obou mistech. takhle si muzes psat do toho policka kdo projevil zajem v jakem poradi a jet podle toho.
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    NYX: Jo, to ano, ale píšu do něj já, ne ostatní. Měla jsem na mysli jakýsi formulář pro zájemce (mám zájem o tuto věc, kdy mám čas pro vyzkoušení/vyzvednutí...) - ty by se nějak štosovaly pod sebou, takže když to první člověk nebude chtít, jen mrknu na dalšího (tak nějak oddělit tu komunikaci z pošty alespoň trochu)
    NYX
    NYX --- ---
    KAROLINA182: kolonka pro text, ktery vidis jen ty, tam uz je, ne?
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Není to tak připomínka, jako spíše nápad-prosba.
    Nebylo by možné do budoucna nějak vylepšit tržiště ve smyslu komunikace.
    Když teď mám v tržišti 5 věcí, na každou z nich mi napíše 5 lidí, tak už se v tom ztrácím.
    Že by tam bylo něco jako "zamluvit" (tím by se mi lidé nějak hromadili pod sebou, jak si to zamluvili první) a třeba ještě napsat, v kolik mají čas na předání + nějaká kolonka na text, viditelné pro mne by bylo všechno, pro ostatní třeba jen, kolikátí by byli v pořadí, kdyby klikli také a "zamluvit"....
    Je to volovina?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: vlc ani totalcmd to neprehrajou, v audacity jsem to nacetl.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jo, i tohle prehraju :) ale jestli chces, jsou tam i verze s wav a ogg priponou, tak si stahni ty
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Stahuje mi to jen hlavičku souboru v tom případě viz příloha.

    message.mp3 (658 B)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: ne, jsou v poradku
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: B + C se zdaji byt poskozene, stahuju soubor 658B velky
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: Tak on clovek muze zalozit neco rozumneho a pak to prejmenovat na duplicitu, coz se i deje, ale zas co s tim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam