• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ASYD
    ASYD --- ---
    neprijde mi to dostatecny duvod pro takovou zmenu

    jestli lidi sledujici masakr breci ze se prejmenoval na ustav (anebo naopak), tak sou to proste lamy

    takhle prijdou zkratka lidi co s touhle kauzou nemaj vubec nic spolecneho

    notabene furt je lepsi mit moznost vyberu (staly nazev anebo moznost zmeny pro majitele) nez to rozhodnout za uzivatele
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: vysvetleni najdes v tomhle klubu, staci zalistovat o par prispevku zpet.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Nyxi, moc bych si přála, aby bylo opět možné normálně přejmenovávat kluby jako dříve.
    Přiznám se, že mě tento zákaz velmi nepříjemně překvapil i udivil a neumím si ho nijak rozumě vysvětlit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TYCZKA:
    :D
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    tak já se připojím k všeobecnému mrmlání...

    my totiž fakt nechcem mít nastálo název diskuze s úternim programem :(
    [ HUS23 :: 14/02 ut piano LIVE session :: come to jam ]
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Co to znamená, když se mi GAS díval do infa? /vim kdo je gas/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: vlastne jo, jsem trouba :D

    ja spis nechtel ani tak ovladani hlasitosti, spise jednoduse vzit dany soubor, ve kterem dany zvuk je a snizit jeho hlasitost
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: ty maji vlastni kontrolu hlasitosti, ne?

    jako ja se prave problemu s hlasitosti bal, sam s tim bojuju neustale, ze mi ruzne programy hrajou ruzne blbe, nektere se ridi vlastni hlasitosti, nektere meni ten master kanal, takze clovek musi furt nejak stelovat a stejne se to navzajem vzdycky po chvili rozhasi.

    asi by nebyl problem dat do nastaveni i ovladani hlasitosti, ale imho by to moc nepomohlo :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    treba to je jenom muj subjektivni pocit, pokud jsem jediny, komu to vadi, tak na to kasli :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: a kdyz posloucham soundcloud - youtube - last.fm - atd?
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: se da snad nastavit hlasitost pro ruzne programy zvlast, ne?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    sel by ten zvuk oznameni trosku ztisit? je vcelku ostry, kdyz posloucham hudbu...
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZKAOU: ano. ja jen reagoval na to non-whitespace pravidlo, nepremyslel jsem nad tim, jestli to ma smysl jako celek :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NYX: ehm - u privátních je to jedno a veřejné podléhají schvalování, tudíž pokud si někdo ten základní název dá ******* tak to buď bude mít opodstatnění a nebo mu nebude založen, ne?
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: ideální :))
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: to by bylo asi lepsi vyzadovat urcity pocet alfanumerickych znaku, non-whitespace by umoznilo i nazvy jako ***** :)
    SEZI
    SEZI --- ---
    DWAY: nevyjádřil jsem se moc přesně - "bez mezer" bylo myšleno tak, aby někdo nepoužil místo názvu třeba "     " (whitespace) a vesele si měnil jen dovětek, čímž by ten systém efekivně obešel.
    čili "minimální délka bez mezer" jako "minimální počet non-whitespace znaků"
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak u privatu* uz nazev menit jde.

    * mysleno ty skutecne, kde nejde povolit pristup vsem
    NYX
    NYX --- ---
    ASYD: neboj, na navrhu, jak mohou uzivatele zasahovat do podoby a fungovani nyxu se pracuje
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak to si teda myslim ze s tim muzem neco 'delat'
    prece kdo jinej by mel mit moznost ovlivnit podobu a fungovani diskusniho serveru nez jeho uzivatele

    chapu ze resit dotazy nespokojenych lam a noobu, kteri nejsou schopni dohledat napr. NIH asi nebude prilis zabavne... ale tohle reseni zase imo vyvola opacnou reakci od uzivatelu, kteri vyuzivali/meil radi/spolehali na moznost prejmenovani diskuse

    trosku se divim ze na tohle tema nebyla nejaka anketa...zajimalo by me, jaky je pomer a spektrum nazoru na toto tema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam