• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: Aha, tímhle NYX se to vysvětluje. Ta změna mi nepřijde šťastná, ale co se dá dělat.
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOMPAS: Pak doporučuji to sem dát i s linkem na klub, ať se Nyx může podívat, jestli je něco v nepořádku. Tedy, pokud jsi si nepřišel jen postěžovat. :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: proste to neresi ten problem. Kdyz ti prsi do baraku, tak problem nevyresis tak, ze das hrnec na podlahu. Za chvilku zacne protekat jide. Nakonec zustanes v mistonosti plne hrncu, kde se nebudes moct pohnout.

    Musis sterchu oipravit. V tomhle pripade donutit lidi at ti nepisou s banalnima dotazama do posty. Protoze jestli tohle byl ten duvod. Co az ti zacnou psat, jak muzou zmenit nazev cele diskuze?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: To je domnívám se také, aspoň podle toho, že má nepřístupná zaškrtávátka pro standard rights.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ano pomatuju si na jeden pripad. Klub o DOOM3 se zmenil na klub o urinoterapii.
    Smeju se kdykoliv si na to vzpmenu. Myslim ze pobaveny clovek ma pro nyx vetsi hodntu nez zmateny.;]
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak se zmenama ikonek mam obcas problem i ja, obzvlast kdyz si nekdo pujci cizi ikonku a potkavam pak oba dva.
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: a jak zaridim, aby mi lide tyhle dotazy nepsali do posty? to zni totiz velmi zajimave! :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ta zmena mi prijde nestastne proto, ze zmenou nazvu se kazdodene bavi desitky lidi. Nevrim, ze tech zmatenych je vic. Respektive to spis budou uzivatele, co se prihlasi parkrat do tydne proklikaji si par sledovanych a pak "vypnou internet" a jdou koukat na cundrkantrysou. Oproti tomu lide co na nyxu "zijou" v podstet cely den, prisli o moznost, jak si to tu zprijemmnit.

    Pokud bylo popudem to, ze nyxovi do posty pisou zmateni lide, nebylo by lepsim resenim udelat to tak, aby lide sve zacatecnicke dotazy spis psali do klubu jako "novacci na nyxu" apod.?

    Kolik je takovych klubu, co meni nezev? Jeste nejaky krom NIH? (tim myslim kam chodi vic nez pet lidi a nejsou to privaty)

    Desim se, ze jednou nekdo napise, ze nemuze najit nejake ID co si pamatuje podle ikonky, protoze si ji zmenilo....

    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: jsi rikala, ze tohle reseni ti nestaci, tak jsem to zohlednil [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOMPAS: Musí to být privátní klub, nikoliv jen klub v kategorii privátní.
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARALD: to znamená co přesně, že je problém u mě? Jak na domácím, tak i na pracovním kompu to nevidím.
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARALD: to znamená co přesně, že je problém u mě?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KLA: potvrzuji, mám diskusi v kategorii PRIVATNI KLUBY a přesto se v nastavení zobrazují dvě políčka a varovná hláška
    HARALD
    HARALD --- ---
    LALINA: Na to je Nyx moc líný. Tipoval bych na problém u tebe.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALESH:
    KID_MCHUTT:

    vy můžete, jo? já tam ani nemám ten řádek s názvem .
    Asi nějakej velmi povedej nyxův joke za to, že jsem držkovala??
    KLA
    KLA --- ---
    a ani u mojí diskuze mi to nedovolí změnit ten hlavní název, jen ho ořezat
    KLA
    KLA --- ---
    stejně je to idiocie
    ALESH
    ALESH --- ---
    KLA: u prvatnich diskuzi si menit nazev muzes.. stejne tak u fotek uzivetelu nyxu jde ten "podtitul" menit taky.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KLA: už můžeš. Máš neměnný prefix, měnitelný sufix :)
    KLA
    KLA --- ---
    namožnost přejmenovávat kluby považuju za fakt hloupý rozhodnutí.

    - Fotky uživatelů Nyxu - aktuální téma: "K zimě patří SNÍH!" :-) -
    Takže teď už jen aktuální téma "jsme pruzeni a omezováni"

    A nemoct si měnit ani název svýho klubu kam mám přístup jenom já? Jako proč?
    LALINA
    LALINA --- ---
    já tam ted nemám řádek s názvem pro jistotu VŮBEC :-[[[
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam