• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: pošlu fakturu z léčení :)
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Takova zavislost mi prijde z pohledu svobody daleko vetsi problem nez jestli muzes nebo nemuzes prejmenovat diskuzi.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: po těch 12 nebo kolika letech tady mi okovy zarostly hluboko do masa :)
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: tak utec dokud to jde :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: no jde o princip, nejdřív diskuze a pak to půjde dál.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: No jestli tvuj pocit svobody posuzujes podle toho, jestli smis prejmenovat diskuzi na nyxu, tak to je smutne :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    svoboda, kdo z vás ji měl ......
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: Beres to strasne negativne. Vzdyt je to presne naopak, specialne kvuli tobe jsem prekonal lenost a udelal nejakou praci navic, abych ti necpal reseni, ktere ti nevyhovuje. Nechci tu ted nekoho urazit, ale reknete sami...kdo z vas to ma? :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: vrať mi řádek s názvama mých klubů - nejsem o nic horší než ostatní, kteří ho mají.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: zběžně
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: cetls vubec predchozi diskuzi?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: tak třeba tím přejmenováním to aspoň odfiltrovalo pár úžasných lidiček co tam chtěli dát něco fakt jako supercool, snad se nemusí všichni vodit za ručičku. Mohli se ve vzkazech zeptat co je s klubem, někdo by jim hodil odkaz a jede se dál. Osobně by mě tohle trápilo míň, než třeba klub kde si lidi sdělují jak to piko je skvělý a supr.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ano, ale tohle jsem jako problem videl poslednich par let a stale to reseni odkladal, takze to prejmenovani NIH byla ta posledni kapka.
    LALINA
    LALINA --- ---
    prosím vás hlavně se nyxe na nc neptejte, nebo to tady všechno pozavírá, pozakáže a vygumuje, aby s tím neměl práci...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    mě teda osobně mrzí, že z jednoho mýho nevinnýho dotazu vznikla takováhle "supr" věc. Možná za chvíli se budu muset dovolovat o přihlášení na nyx, hlavně aby byl ten ordnung.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja ma za to, ze se zmena nazvu zakazala kvuli presouvani klubu tematove do jiny kategorie, ne?

    to by se imho dalo vyresit i tak, ze by zmenu nazvu dostali povoleny kluby, ktery o to zazadaj a ktery nejakym zpusobem uz delsi dobu fungujou ve svy kategorii.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja ani nerozumim tomu jakej bug ti lidi hlasili. to si takdle jdu do ustavu a najednou vidim nove internetove humory? co se stalo? zamenily se samovolne nazvy klubu? to se stava velice casto!
    eh..
    ASYD
    ASYD --- ---
    NYX: neni? hmmm..se divim. v tom pripade beru jako bug spis tohle

    ale neverim ze pridanim unikatnosti nazvu by se tato vec vyresila...problem je proste nekde jinde

    v prvni rade je to bug uvnitr hlav lidi co ti psali
    v druhe rade si proste myslim ze tve reseni je zkratkovite a perfektne splnuje princip 'vytloukani klinu klinem'
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOSZLIK: Dokážeš připravit IPO? :-)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    ses moc starostlivej, koukni na jiny soc.site, ty se s nicim neserou, mel si uz dat davno cely Nyx na burzu ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ASYD: Ne, unikatnost nutna neni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam