• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kdyz uz je rec o palcich, tak se tam deje jedna vec, ktera mi prijde jako ze to je na db nejak zvlastne vyresene.
    Kdyz da nekdo necemu palec, klikne na nej znovu cimz ho odstrani a pak zase prida, je to tam pak videt 2x.
    Zrejme si ukladas kazde palcovani do nejake log tabulky z ktere se potom zobrazuje ta historie palcu.
    Nestacilo by neco jako tohle?
    SELECT v.user, v.created_on, p.title, p.text 
    FROM votes v
    INNER JOIN posts p ON p.id = v.post
    WHERE p.user = id_prihlaseneho_uzivatele
    ORDER BY v.created_on DESC
    
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jo, uz jsem nad tim premyslel, ted to funguje proste jen jako log toho, co skace do tech popupu, ale uz se k tomu neuklada nic dalsiho, podle ceho by to slo grupovat, tak to bude chtit predelat trochu vic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: bylo by možný v notices - upozornenich seskupovat palecky ?
    Jak si to predstavuju: postnes obrazek, moc se libi a dostanes za nej bzilion palecku = bzilion radku v notices. Podle me by bylo lepsi treba mit jeden obrazek a k tomu pak palecky. Vesmes by to mohlo mit chovani jako nejaky logy .... last message was repeated 120x ( jeden radek s 120 ikonkama )
    Kdyz by ti do toho skocila nejaka dalsi zprava co dostane palecek, byl by to combo breaker :) a pak by se zase jelo stylem last message repeated x krát.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: jasně že chápu, jen mě nynější název, co vypadá vlastně tak nějak oficiálně systémově zmátl.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: Tohle XCHAOS: mi prijde jako dobry kompromis. Menit nazav by slo jen u neodbornych klubu. (kosky naprikad jsou sice vysoce odborny klub a jeho nespravne zarazeni mezi neodborne diskuze by mohlo plno lidi zmast, ale to je jen mala dan za svobodu v prejmenovavani nazvu)

    ZUZKAOU: a naposled se to jemenovalo "Ankety bez cenzury" doufam ze chapes, ze ten nazev tak zustat nemohl..
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: To je nejaka provokace? Mas dve moznosti.

    1) napis nyxovi do posty
    2) ve vyhledavani napis do prislusneho policka "ankety" a zkus prvni tri vysledky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TARMAQ: ne - tuším že naposledy se to jmenovalo ankety nad kterými se smí slinat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    anketové auditko se přejmenovalo a nebo smazalo? Nemám ponětí, v jaké bylo kateogrii, tak se mi to nepodařilo zkontrolvat v systémovém klubu (zkoušela jsem různé a životní styl)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    popravdě, to zamčení názvů klubů by bohatě stačilo u odborných klubů, možná ještě tak u poloodborných... u všeobecných kecacích klubů mě to přijde omezující (ale zase by pak měl být charakter diskuze jasně odlišený už třeba při pohledu na seznam sledovaných nebo naposledy navštívených diskuzí...
    NYX
    NYX --- ---
    T_RAVEN: pokud je potreba neco poupravit na nejaky finalni nazev, staci mi napsat - ja pocitam, ze ted s tim budu mit chvili vic prace a je to spis reseni do budoucna. nove kluby maji ten hlavni nazev rovnou zamceny a je to vysvetlene uz pri zakladani, takze tam uz by to melo byt bez problemu.
    GREATDRAKE: posli mi odkaz na klub a novy nazev
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    NYX: aha tak ja uz to konecne pochopil jak to funguje! tak to neni tak strasny .... akorat skoda ze plno klubu (masakr apod) ztrati hodne atmosfery :( a mohl si to nechat dat vedet dopredu aby se na to lidi pripravili ....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jak mohu změnit název diskuze, pokud má jen 4 písmena?

    Zkrácení nejde - neb 5 je minimum , prodloužit pochopitelně také ne.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tak to ted funguje.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: Bílá díra chrlí čas?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    možná by to chtělo kompromis, název klubu statický a za tim variabilní část...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    NYX: de hlavne o to ze nazev je videt ve vypisu .... podle me to skutecne POTREBUJE vetsina klubu ktera to vyuziva stejne jako navstevnici kteri tyto kluby navstevuji...
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    NYX: Tak jasně, pokud už se bavíme reálně o těch podtitulech, je věc vlastně passé a 99% případů to skutečně nepotřebuje, nicméně třeba v mým případě přidat na začátek to "new" prostě potřeba je, protože jsem zjistil že se starým modelem se v dnešní situaci nedá jít dál, a abych si nenabil hubu, budu to muset nazývat jinak. Tím chci říct, že občas se taková potřeba vyskytne, a pak by bylo fajn mít možnost někomu zdvořile napsat, aby tak změnu (ručně?) učinil..
    NYX
    NYX --- ---
    T_RAVEN: co se tyce zarazovani klubu, tak supervisori nevi, ze se jim tam neco zmenilo - zmeny nazvu sice loguju, takze bych jim to mohl zpristupnit, ale je toho strasne moc a hledat v tom ty skutecne zmeny by taky zabralo dost casu (a logovat jen velke zmeny by taky moc nepomohlo). ja jsem rad, ze venuji cas aspon zakladani (a to jeste jak kdy, v posledni dobe toho musim zakladat spoustu sam), navalit na ne dalsi spoustu prace se mi taky nechce.

    ja chapu, ze plno lidi chce mit tu moznost, ale kolik klubu to skutecne POTREBUJE a nebude stacit menit jen ten podnazev?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam