• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    OSIP: mel bys videt u obou
    OSIP
    OSIP --- ---
    ahoj, mam otazku jak je to s logy spravcovskych zasahu? proc je vidim jen u diskusi kde mam admin prava, ale u vlastnich diskusi ne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    RAINBOF: jo to jsem vlastne asi taky zaznamenal, ze ff ted od nejake verze ty stranky cachuje a pri prochazeni zpet/vpred se neodesle request znova - jen se zobrazi nacahovana stranka..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TARMAQ: no to uplne pravda neni zkus si to :) dej tady na strance prelistovat na jinou stranku a pak dej zpet. ff po tobe nebude chtit nic... nebo si dej nahled prispevku a pak dej "zpet" a pak "vpred"... :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    RAINBOF: myslis asi to, ze kdyz se vracis zpet na stranku kde bylo neco v POSTu, tak te to vyzve abys to potvrdil refreshem? Ve FF je to same, jen misto refreshe tam staci kliknout na nejaky potvrzovaci dialog
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: jj, listovani je prave jedna vec, ktera me taky napadla. ale urcite bude nekde i neco dalsiho.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: myslim že to dělalo listování v seznamech. ale nevim jistě bylo to v pátek.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX: Asi jakoze neodecte neprectene
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tohle by tu melo byt pomerne vyjimecne, ale na par mistech to urcite bude. kazdopadne asi nikde to nezpusobi nic jako je znovuodeslani prispevku apod, tj. by to melo byt neskodne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: já teda chrom nepoužívám občas když se s nim setkám tak mi na něm něco nejde. naposled to byla právě funkce zpět kdy mě nutil odeslat nějaký formulář...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    HARDCABB: super dik
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: jak nedava? to urcite delam kazdou chvili a problem s tim nemam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    on chrome kulhá v kdečem (jasně kulhá rychle).
    Na nyxu nedává třeba když dáš zpět. Ale to mě netrápí chrom nepoužívám.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    T_RAVEN: naskroluj si uplne dolu, vlevo mas ikonku panacka kterej zobrazuje menu
    pokud mas teda zakladni nyx skin
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nemuzu najit nastaveni chatu, v nastaveni posty kde bych ho ocekaval neni ani nikde jinde...

    v chrome pri vice spustenych oknech se mi stava takrka pokazde ze kdyz mi nekdo napise tak se mi vsechny okna s nyxem seknou. mam takovy dojem ze driv se mi to nestavalo a tudiz to davam za vinu audionotifikaci. poradite mi prosim nekdo kde to vypnout?
    OMI
    OMI --- ---
    ...něco jako je na WarForu hodnost WARtele, WARignorant a podobně?
    Heleďte, vo některejch věcech se ani nežertuje...!
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Na to existuje poměrně triviální skript pomocí greasemonkey :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: priponu za nickname? :)

    custom nazvy klubu by nemusely byt od veci...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: a co jim rovnou nastavit custom nick? :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: kdepak ikonka, pekne u prispevku, hned na nazvem diskuze kde zrovna je... ie

    XXX --- --- 8:08:08 28.2.2018 --- 01:21 :: sledované diskuze --- kokot pojebany
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: idealne hned nekde pod polozkou na ikonce. - to bych uvítal taky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam