• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dotaz:
    Prispevky z chatu uz nemizi jako drive pri proklikavani dalsich stranek, ze?
    To modre kolco v pravo dole taktez nemizi kdyz na neho kliknu..., ze?

    Ja jen ze se mi to libi vice nez predtim ale radeji se ptam zda to je chtene a nebo to ma jiny duvod...
    OMI
    OMI --- ---
    KOC256: To pak plodí hlášky o těch věštcích rychlejších než myšlenka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY:
    v opere kliknu na zpet a mam predvyplneny text tak jak jsem ho odeslal. upravim co potrebuji odeslu znovu a stary prispevek odmazu... a dela to tak hodne lidi kdyz vidim v jak mi comet poslal tri temer shodne odpovedi a pri kliku tam je jen jedna :)

    jediny prusvih je kdyz nekdo staci zareagovat... pak se odkazuje na neexistujici prispevek...
    DWAY
    DWAY --- ---
    OMI: presne, stacilo by a nejde :-D No jak rikam byl to jen navrh. Takova ficura ktera kdyz se promysli tak urcite prispeje k pohodlnejsimu ovladani :)
    OMI
    OMI --- ---
    DWAY: Mám podobnej problem, taky rychlejc mluvím než myslím... ale stačilo by naučit se používat ťuntítko NÁHLED. (Ale taky mi to nejde :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NAVARA: clovek by rekl ze s tim budes mit nejvetsi problem ty, kdyz musis slizce jako prvni reagovat na kazdou novou fotku v jakymkoliv auditku Fotky slecen z nyxu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DWAY: ma to byt diskuze, ne xchat nebo online poker ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NAVARA: nemluve o tom ze kdyz chces diskutovat tak 5minutove lagy byly tak 10 let zpatky :-D
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NAVARA: to je blbost, v nekterych souteznich klubech je nutna rychla reakce..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESTEN: nebo uzivateli zobrazit prispevek jako odeslany, ale ostatnim ho zobrazovat az za pet minut :) a trollum az po opsani recaptcha
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Ono by stacilo zavest pred odeslanim povinnej nahled jako na slahdotu ;)

    Pri opousteni stranky pred skutecnym odeslanim by mohl javascript varovat.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KID_MCHUTT: DWAY: ikdyz vlastne jo, taky me to nekdy dokaze nasrat :)) muj browser v mobilu totiz neumi kopirovat text ze stranky..takze to pak znamena tam chybu nechat, nebo to prepsat cely znova..
    DWAY
    DWAY --- ---
    KID_MCHUTT: prislo mi to jen jako ze bych to vyuzil. Kopirovani je vetsinou v klidu, problem je ze kdyz reagujes na 3 lidi tak tam ty reagovatka musis naklikat znova.


    PANDA_JE_MRTVA: to by se dalo osetrit jednak zakazanim v nastaveni klubu, jednak s tim blokovanim pri existujici odpovedi, a jednak proste ze si toho lidi vsimnou a zabanuji daneho podvodnika.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DWAY: Proto dost casto pouzivam jenom nahled a pak to teprv odeslu.. obzvlast, kdyz vkladam do textu nejakej link..
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DWAY: ta editace by nebyla dobrá u herních klubů:) stačilo by napsat jakoukoliv odpověď na otázku a pak ji editovat a máš vyhráno.. takhle by to bylo ale se všim, odpovědi na editované příspěvky by třeba ani nedávaly smysl. imho nereálné.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DWAY: co špatného na zkopírovaní původního textu, smazání příspěvku a znovuvložení po opravě?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Mel bych dve pripominky / navrhy

    1) Nebylo by spatne mit moznost editovat odeslany prispevek. Casto se stane ze clovek neco odesle a uvidi chybu, a misto aby to musel smazat, tak by klikl na edit, a opravil se. (samozrejme do chvile nez na ten prispevek prijde prvni reakce, pripadne za cenu zmeny id, aby nevznikaly zmatky kdyz nekdo odpovi rychleji nez stihnu editovat, ale uz to mam rozpracovane) Nebo alespon jen smazani s kopirovanim textu do textarea :)

    2) docenil bych alt tagy u obrazku co jsou vpravo nahore u prispevku (smazat, link, palecky, atd...) protoze treba v praci mi z nejakeho duvodu nechodi obrazky na nyxu a dycky tam musim tapat myskou abych nasel to co chci :) Stacily by jednopismenne alt tagy :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jste nějak nároční. To za mých mladých let, v době kamenné, kdy dinosauři žrali přesličku, jsme se připojovali přes 9600 baudové modemy na BBSky a jak rychle nám to běhalo! a ty zvukové efekty!
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    obcas dokonce major db error, nebo co to je za hlasku :)
    VXP
    VXP --- ---
    ADMIX: jj v te dobe to temer nereagovalo chvilku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam