• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: hm, obavam se ze tolik inteligence nema :) ale i tak dik
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: tak by pod tim novym id cetl a pod starym odpovidal, pak bys nevedel, koho dalsiho jeste zablokovat
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: Kdepak, myslim tim ze by me prispevky ani nevidel - jako kdyby si dal do ignore on me - nemel by tedy potrebu se vyjadrovat..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GENERIXX: IMHO je to blbost, tomu nejde zabranit prece.. i kdyz by mel zablokovanou volbu "Odpovedet", mohl by prece porad jen zkopirovat tvoje ID a napsat za nej text ;]
    A popravde bych to asi ani nepodporil, jsem pro svobodu projevu..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: Myslím, že by to spousta ID využila, alespoň v prémiovce.. Páč někteří troubové sou fakt otravní.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: Velika skoda. Bylo by to jedno ze by si zaregistrovali jine, pokud by to slo pouzit na libovolny ID.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: neda, zaregistroval by si nove.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Dotaz, dá se nějak zablokovat konkrétní ID aby nemohlo reagovat na mě? Takovej invertní ignore?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARDCABB: jmeno klubu sice ano, ale pak je tam jeste ta druha cast, ktera se da menit libovolne jestli jsem to dobre pochopil...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    KEMENTARI: diky...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    RAGUN: osobní > soubory > vlevo vyber příslušnou kategorii podle toho, kam jsi to přikládal
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    sorry za otazku potrebuju najit jeden soubor, resp. kdyz neco nahraju na nyx da se to nejak dostat zpet? dik...
    OMI
    OMI --- ---
    jo, s tím jsem se už setkal: přejmenoval jsem to... a pak na to koukám, že jsem to zase přešperkoval... a už to nešlo znova přepsat.
    Tak proto to je, ona to není chyba, ona je to fíčule :-)
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: jeste je treba dodat, ze novy nazev musi mit aspon pet znaku, z toho prvni alfanumericky
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    :-D

    Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany.

    ne.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Hele chapu to dobre, ze kdyz smazu celou tu statickou cast nazvu diskuze, tak si budu nazev moct libovolne menit, protoze bude tvorenej jenom tou plovouci casti? :-D
    NYX
    NYX --- ---
    KOJA: No pokud to nepojede jen jemu a vsem ostatnim jo, tak ti asi nic jineho nezbyde :) Nebo se to snad deje i nekomu jinemu?
    KOJA
    KOJA --- ---
    NYX: No, haha, tak to asi jo :-) To je hezka diagnoza, muzu Te parafrazovat az budu vysvetlovat zakazniku, proc neco nejede? :-)))

    Kasleme na to, ja na to nemam cas a az tak mi to nevadi. Kdyby to bylo uzitecny, tak se mi to deje na archlinuxu v chromiu 17.0.963.56 (Developer Build 0 Linux). JInej system po ruce nemam.
    NYX
    NYX --- ---
    KOJA: tak to netusim. tady to funguje ok, tak zkus ruzne prohlizece, ruzne OS (treba nejake linuxove livecd) a pak ruzna pripojeni, jedno z roho bude asi pricina :)
    KOJA
    KOJA --- ---
    NYX: No je tam toho fura a prvni ze vseho je:
    index.php
    GET
    302
    Found
    text/html

    Dalsi presmerovani tam nevidim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam