• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: neni
    HASH
    HASH --- ---
    proc je maximalni pocet dni pri nastavovani prav uzivatelu v auditkach zrovna 3276 cili 8 let a 356 dni?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: podezrivam prohlizec, anzto je mi divny ze u jinejch stranek se to nedeje vubec :/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ok, na freezlym tabu to nezareaguje...
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ctrl+shift+i a tab Console
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: je jedno esli je to vic tabu nebo jeden, pokud vic, freeznou se vsechny, ale nove otevrenej bezi jak vino, zatimco ty freezly se ani nehnou i kdyz v tom novym uz treba preklikavam do diskuzi atd.. jdou jen vypnout..

    ehm a ted budu vypadat jak pitomec, kterou konzoli mas presne namysli?

    jinak po tom freezu nefunguje ani pravy tlacitko mysi - kze zkontrolovat prvek jaksi nejde :/
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: divny :)

    mas vic tabu s nyxem? pise to neco v konzoli?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Tak no change, teda ted to freezlo az po trech zpravach...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: tak momentalne verze 18.0.1025.151 m
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: standalone by nemel, ale jista si nejsem.. kazdopadne ted jsem si nechala zobrazit "O aplikaci google Chrome" a nejak mi to tam pres klik nabizi nejakej update, takze soudim ze samo se to asi nee, jinak by to nenabizel... zkusim to zupdatovat a uvidime.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: chrome se updatuje na pozadi a ani to cloveku nerekne, ne?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: zadny updaty neprobihaly ani na PC ani v prohlizeci...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: heled deje se mi to asi tak od zacatku tydne, tady v praci mam standalone Chrome
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: nejsi, dneska se mi uz dva lidi ozvali. je to nejaka novinka, co se mohla objevit s nejakym novym updatem? nebo se to deje uz dyl?

    ja mam chrome a tohle se mi nedeje.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    jsem jedina komu se po prijeti zpravy pres chatokno nenavratne freezne cela zalozka s nyxem? Chova se pak jak obrazek, pole nefungujou, scrollovat nejde, F5 nejde, ctrl+F5 nejde, jen zavrit tab... kdyz otevru v dalsi zalozce tak zas vse bezi do prijeti dalsi zpravy...

    OS Win 7 prohlizec Chrome
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no zkus najit v ty zaplave klubu fotku slecny, kdyz mimo to prispiva 300 fotek denne do klubu o kotatkach :)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: k cemu by to bylo dobre?
    TUILE
    TUILE --- ---
    navrh

    pokud si dam vyhledat prispevky nejakyho ID, nemohlo by se to (na nejaky dalsi kliknuti klidne) sdruzit podle diskuzi?
    pokud nekdo napise jeden hodnotnej prispevek jednou za uherskej rok, je tento ztracen v zaplave prispevku z diskuzi tlachacich.

    pripadne by se to mohlo nahradit i funkci ignorovani vybranejch kategorii jako je to v poslednich a v trzisti.
    TUILE
    TUILE --- ---
    palec nahoru za zobrazeni prispevku, na ktery je reagovano i pro nepremiovku!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak je vedle palecku ikonka zlobivyho panacka s moznosti dat readonly, tak by se mi tam obdobne hodila - taky s moznosti na den/tyden/mesic - moznost udelit na tu dobu ban (ne jenom readonly) a rovnou i smazat prislusny prispevek. Dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam