• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SITH
    SITH --- ---
    TARMAQ: jasně, ale vybírat je musím stejně ručně příspěvek po příspěvku
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: melo by to jit, zadej do pole pro vlozeni "@SITH", pak klikni na "hledat", oznac vybrane a pak "vybrane - smazat - provest"
    SITH
    SITH --- ---
    jdou nějak masově mazat všechny mé příspěvky z jedné diskuze, aniž bych to musel dělat ručně přes filtr příspěvek po příspěvku? díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NYX: Přikládám záznam z access logu Apache webserveru:
    62.24.64.42 - - [14/Apr/2012:10:34:06 +0200] "GET /?feed%3Drss2 HTTP/1.1" 200 5452 "http://rattkin.info/?feed%3Drss2" "SimplePie/1.2.1-dev (Feed Parser; http://simplepie.org; Allow like Gecko) Build/20101205181119" 246 5776

    nslookup na IP adresu mi hodil nyx.cz, tak nevim..
    NYX
    NYX --- ---
    RATTKIN: ses si jistej, ze to je z nyxu? takhle rychle to proste behat nemuze :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Kudlanka bugtracker mi hlásí, že má redirect loop. Že by moc rekurze v DNS? Nebo mám nějakou chybu.
    Dále mám chybu při automatickém načítání věcí z RSS do Přehledu, zdá se mi, že to načítá 5x za vteřinu, šlo by to ubrat? Úplně mi to zabíjí hosting blogu, odkud beru RSS
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: tak zrovna tohle by se menit v posledni dobe nemelo - spis to takhle funguje uz dyl a jen si toho nikdo nevsiml :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Delala se nejaka zmena v nahledech prispevku, na ktery se nekdo v jinym postu odkazuje? Kdyz si v jedny diskuzi pustim youtube video a pak v nejakym novejsim prispevku najedu na rekaci, ukaze se mi ten puvodni post a video bezi znova.. Pokud video predtim nespustim, zobrazi se klasicky jenom nahled..

    Opera 11.62, Win7
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nema to s nama NYX jednoduchy :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ADMIX: no vidíš, tak ten mi zrovna nefunguje:(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Na opere 11.62 na win vyzkousen prispevek [ JIMMI15 @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ] a vypada to, ze uz je to v poradku; za chvili zkusim i tu linux verzi + chrome
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: u me lepsi, ale porad posunute
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: tak dalsi pokus, opera i chrome mi to uz ukazuji ok
    AETHER
    AETHER --- ---
    ADMIX: mám chrome (18.0.1025.152 m) a W7 a blbne mi to taky pořád...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Bohuzel, i cely chrome jsem smaznul a nic :( opera to samy

    Google Chrome 17.0.963.79 (Official Build 125985)
    opera Version 10.11 Build 4791
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: ja to prave ted vidim ok (chrome)...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    (cache / restart prohlizece jsem zkousel)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Negative sir

    [ ANTICLOVEK @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ]

    Tenhle obrazek by normalne mel bejt videt celej, roztazenej na sirku stranky, v opere i v chrome ho vidim utikajici doprava mimo viditelnou plochu ...
    NYX
    NYX --- ---
    tak co ted? se omlouvam za ty zmatky, ale nemam moc cas to testovat, delam na necem jinem.
    HASH
    HASH --- ---
    lol
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam