• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: Ono se to tu totiz resilo uz ...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: už som tak nejak pochopil, že Nyx záhadne stíchne, keď nemá čím podložiť svoje rozhodnutie, ale to nič nemení na tom, že ma zaujíma iba jeho reakcia.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: well, tak si pockej :)))))
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Omezenost nekterejch Madaru me fakt bavi :))
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ESTEN: mmm nie.
    Inak viď odpoveď Tommymu69 - reakcie kdejakých nechápajúcich riťolezov ma nezaujímajú, čakám na Nyxove vyjadrenie.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CLAVEN: tak se ted ten tvuj klub bude vzdycky jmenovat "rychle sipy: rychlonozka slavi patnacte narozeniny", nebo "rychle sipy: v sobotu se jdeme ozrat". Big fucking deal.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NAVARA: asi jo, uz jsem na to taky prisla....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CMLKA: nejsou prilis velky?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nevite proc mi nejdou vkladat primo obrazky, ale udela se z fotky jen odkaz?? jeste nedavno to slo a mam pocit, ze jsem zadne nastaveni nemenila...nejaka novinka??
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TOMMY69: tak ešte raz - väčšina mojich súkromných klubov, z ktorých niektoré fungujú týmto spôsobom už viac než 5 rokov, sa zaoberá organizovaním nejakých aktivít v uzatvorenej skupine ľudí.

    Zloženie tejto skupiny ľudí sa z času na čas mení, rovnako ako organizovaná aktivita. Názov klubu vždy tieto zmeny odrážal. Teraz to nejde a budem musieť pri každej väčšej zmene klub zmazať, vytvoriť nový, pozvať všetkých príslušných ľudí. Je to opruz a do veľkej miery to zasahuje do účelu súkromných klubov (a navyše, keďže sa to tu stále nejak stráca - aktuálne obmedzenie zmeny názvu neplní v SÚKROMNÝCH KLUBOCH žiadnu pozitívnu funkciu.
    Zrozumiteľnejšie?

    Že nerozumieš, čo na tom niekomu vadí, je fajn. Ale teba sa na nič nepýtam a tvoje používanie/nepoužívanie súkromných klubov alebo iných funkcií Nyxu je tvoja osobná vec, ktorá ma absolútne nezaujíma.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Ja jsem porad nepochopil, co nekomu vadi na tom, ze bude mit stejnej zacatek nazvu a zbytek si muze upravit, jak chce.. V cem je to tak "blokujici" a "likvidacni"?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: čiže malý prínos na pre verejné kluby na jednej strane a likvidačné opatrenie pre veľkú časť súkromných klubov na strane druhej?

    takto ti to pripadá v poriadku?
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: tak sa k tomu poriadne vyjadri raz a bude to stačiť. Vyfiltroval som si tvoje príspevky a hľadal som relevantnú debatu k tejto téme, ale fakt som nič nenašiel okrem toho, že hovoríš Hardcabbovi, že si za to môže sám, lebo "si to chcel riešiť už dlho a NIH bola posledná kvapka" a "máš k tomu viac dôvodov".

    Ale jednak som sa tie dôvody nikde nedozvedel a druhak nechcem, aby si to menil pre verejné kluby, kde to naozaj môže mať zmysel, ale iba pre súkromné, ku ktorým si sa nikdy nevyjadril.

    Neber to tak, že ťa budem otravovať, kým nebude po mojom - dokážem akceptovať zamietavú odpoveď, ak má nejaké odôvodnenie. Len chcem dostať nejakú zrozumiteľnú odpoveď týkajúcu sa súkromných klubov. To je celé.
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: no ocividne to tu ctu, tvoji zpetnou vazbu beru v potaz, jen nemam cas tu resit stale dokola to same.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NAVARA: KURVA už. Netrollujem, normálne upozorňujem na skutočný issue, ktorý v súkromných kluboch 1) nemá zmysel 2) nerieši žiadny problém 3) zásadným spôsobom narušuje účel veľkej množiny súkromných klubov.

    Ak chcem, aby sa k tomu Nyx nejak vyjadril, čo za celú dobu, čo sa tu o tom "trollilo uz hodnekrat" neurobil, tak je to dokonale legitímna požiadavka. Nájdi si v slovníku, čo znamená "spätná väzba".

    Samozrejme, ak Nyx berie každú kritiku ako "trollenie" a je ochotný venovať sa iba tomu, keď ho niekto vychvaľuje, tak to je problém - ale rozhodne nie na mojej strane.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CLAVEN: tak trolis tu o necem, o cem se tu trollilo uz hodnekrat, uz to tak nebavi
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    žiadna reakcia? srsly?

    Nyx, son, i am disappoint
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HARALD: áno, áno, to už som zistil. a je to zle.

    nikdy som nepatril k userom, čo sa sťažujú, a vždy som plne podporoval Nyxovo právo na autokraciu, ale trochu ma serie, že na legitímnu spätnú väzbu sa tu človek musí pol dňa doprosovať odpovede.
    keď nemá Nyx čas odpovedať, fajn, ja si kľudne počkám, ale aspoň nejaké bú alebo mú by mohol napísať v zmysle "čítal som, vyjadrím sa".

    toto je fakt problém týkajúci sa hamfisted riešenia triviálneho problému, ktoré zanáša omnoho väčší problém. čakal by som, že sa tomu bude majiteľ serveru nejak vážne venovať a nie že ma odpíše jednou vetou.
    HARALD
    HARALD --- ---
    CLAVEN: Při zakládání nového (veřejného i soukormého) klubu zadáš tu neměnnou část. V nastavení klubu pak můpžeš přidat či změnit tu proměnlivou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam