• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ne, musi se to udelat najednou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    pri koupi premiovky na rok se mi zobrazi ze muzu poslat sedmi lidem tyden jako darek, kdyz ale vyberu jednoho a polsu tak uz neni pak mozny dovybrat tech sest, nebo ano?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KEJML: imo nedal
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KEJML: Díky, tušila jsem, že to bude technický problém. Zatím jsem to chtěla využít asi podruhé za 4 roky, jen mě to v obou případech překvapilo:)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ALONSY: S tím, jak hledání v klubech funguje to nyní přímo není možné. Možná by se "hledací odkaz" dal vytvořit ruční úpravou adresy v prohlížeči, ale nechce se mi teď tady v tom vrtat. Nyx jistě poradí, pokud to jde.
    TUILE
    TUILE --- ---
    uzivatel, kteru to posilas nema do danyho klubu pristup?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Čas od času chci někomu poslat odkaz s přímo vyhledanými příspěvky uživatele v konkrétním klubu. Je nějaký důvod, proč to nejde a odesílá to na seznam diskuzí?
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: ach jo :) mam tu zalozku, mrknu na to.
    GIO
    GIO --- ---
    delaji mi to vsechny /tri/ prohlizece, ktere mam, zkusim to vypnout, ale asi jsem to vzdy vypinala nedostatecne, protoze to vzdy znovu zaclo vyskakovat, diky.
    NYX
    NYX --- ---
    GIO: zkus jiny prohlizec, pripadne uplne vypni ty realtime funkce (modry panacek vlevo dole)
    GIO
    GIO --- ---
    zdravim, mam problem s postou.
    pri rozhovoru jak v poste primo nebo v tom volne otviranem okenku pres diskuze mi nyx neustale"pada", odhlasuje se.. temer po kazdem prispevku, nejcasteji v momentu, kdy prijde odpoved protistrany. reaguji na to i ostatni otevrene stranky v prohlizeci a odlognou se take. co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: dokud byly jen ty ---, tak se na to kazdou chvili nekdo ptal. co jsem zavedl tu ikonku, nejak to utichlo (aspon mam pocit) :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PETGRIDUS: ja to teda delam pres --- za nickem :)
    NYX: neni to duplicitni funkce ? Ty trilobajty dat co se tu mrhaj :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nechapu presne problem
    ale link udelas tim nakliknutim toho retizku na konci radku vedle palcu
    a pak jen skopirujes vlozis a odesles
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PETGRIDUS: tak se zas neudela link... :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PETGRIDUS: http://www.nyx.cz/index.php/discussion/1492
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam