• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Takze cjhces jako rict ze si porad sverepe stojis za tim ze zabastleni obrazovky je prinosne a chtene?
    NYX
    NYX --- ---
    PREVIT: no ja tezko mohu za spravce rozhodovat co jsou ty klicove informace, ktere maji byt videt vzdy. doufam, ze ty nesmyslne velke texty a obrazky minimalne presunou nekam niz a nahoru se dostane to podstatne.

    opravdu nevim, jak bych mohl tohle za ne udelat ja.

    kdo nevydrzi na dodelani toho nastavovani, muze si to zatim zmenit ve skinu http://pastebin.com/nkXsv048
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Nechci tady rozdmychavat flame, ale...
    Cim driv uznas, ze jsi slapl vedle, tim lip. Protoze kazda dalsi prace na modifikaci zobrazeni/castecneho zobrazeni zahlavi ti z duvodu vynalozene energie uzavira cestu zpet.
    Uznat chybu je projevem sily a paradoxne i sebeduvery. Jen slabi trvaji na svych chybnych rozhodnutich! :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: To snad spravis ty, ne?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mimochodem, to orezavani se chova nahodne, obcas orizne, obcas zobrazi cely, zahlavi je beze zmen.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Jestli to bude takhle pokracovat, tak nevim, jestli si jeste zaplatim premiovku....
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FATBOZZ: V ramci zlepseni sluzeb jsem ochoten venovat pozornost zmenam pred jejich nasazenim na ostrej nyx :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Aha, ono to má být takhle useklý... mám nějaký modrý custom skin a ukazuje se mi záhlaví celé, neuseklé. :/

    Fakt, hele, vrať tooooo.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nyxi, kdo jsou tvi testeri ? Nebylo by lepsi mit vybrany nejaky lidi z tohohle klubu ktery maji zajem vylepsovta nyx a tak nejak jsou rozumny i v tom ze napisou vlastni nazor proc jo ci ne ? Co jim treba dat nejaky pristupy na dev.nyx.cz kde pobezi aktualni vyvojarska verze a muze se k ni kdekdo vyjadrit este nez pujde do provozu a nasere lidi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: ja verim, ze to spravci klubu "spravi" :)
    SEZI
    SEZI --- ---
    ALONSY, NYX: v ústavu to to chce taky "spravit".

    NYXi, já věřím žes to myslel dobře, ale jak se říká - "cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly" :)

    SEZI
    SEZI --- ---
    tohle je taky kýžený stav?
    tj. pokud má záhlaví víc částí, zobrazí se všechny


    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: co takhle?:
    kk
    jpg upload


    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: tak ak rozbalovacie menu tak medzi "sledovat" a "nastenka" pridat "zahlavi". problem solved :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: a hlavne bych tam dal spis nejake rozbalovaci menu, kde pujde nastavit jak skryvani pro klub, tak to globalni.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: no s touhle hlavickou je problem, ze v klubu muzes mit v zahlavi tech bloku vic a pak neni jasne, jestli se to vztahuje ke vsem nebo jen k tomu jednomu. ten samy problem byl s tlaticky pro editaci/mazani zahlavi primo tam.

    druha vec je, ze jak je obsah vlevo a tlacitka vpravo, plno lidi si jich tam vubec nevsimne - ostatne velka cast dotazu, co mi chodi do posty, se tyka prave toho, ze si lide nevsimnou te prave casti menu v klubech (prava, upravit).

    tj. tam bych to nedaval.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: not sure if sarcasm or not, ale keby to malo byt per klub, bol by priblem dat vedla RSS tlacitko zobrazit/skryt zahlavie? ofc by si to per klub pamatoalo posledny stav.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    PJOTRIK: Neslo by ho jen tahat mysi? :)
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: tak jeste dodej nejakou maluvku jak si to predstavujes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam