• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no brani, teraz vidim iba zaciatok kedze tam som spravca.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    Tak ale to ti nikdo nebrani aby sis to nechal zapnute. Mi vadi ze mam zvoleno "nezobrazovat nikde, nikdy a nesrat me porad" a on si system obcas usmysli ze mi to stejne zobrazi...


    PREVIT:
    refresh teda nevim jak presne fungovala le refresh na click se da kdekoliv vyvolat jinym tlacitkem...

    V3S:
    Ale to je ojedinela potreba... jako sorry ale ja sleduji 100+ klubu a nikde nepotrebuji tzo zahlavi videt. Neni to ani 10:90, ani 20:80 ani 50:50 je to 0:100...
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: jsou tam data akci, informace, ktere chci mit po ruce, pouzivane odkazy? ... predpokladam, ze spravci se cele zahlavi nezobrazi, ani kdyz se zmeni ;)

    jinak ja se nehadam o to, jestli se nekomu zahlavi libi nebo ne, ale o to, ze nemam moznost si to nastavit tak, jak by mi to vyhovovalo, a nikdo mi zatim nevysvetlil proc to tak je ... jediny argument, co tu zatim padnul je, ze ma spravce videt zahlavi tak, jako navstevnik, ale u nej to preci taky zavisi na tom, jak to ma nastaveny nebo jestli mu nedejboze nekdo nedal pravo upravy (jsou i kluby, kde muzou upravovat vsichni)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    QUANTI: Lepsi je tohle:


    (je tam i tlacitko REFR...:))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    PREVIT: ani mi ho nepřipomínej, slzím :))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD: Bylo. Temer. Cyberspace byl dokonaly, jenze umrel....
    CyberSpace.cz
    http://web.archive.org/web/20010405071632/http://matrix.cyberspace.cz/
    HARALD
    HARALD --- ---
    To to tu před těmi 10 lety muselo být úplně dokonalé.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    PREVIT: A nyni se vracime k pocatku - zahlavi smazeme a bude to jako driv.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD: Zacalo to smazanim tlacitka "Refresh" a konci to devastaci zahlavi, ktere tenkrat ani nebylo....:)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: ja mam zahlavia vsade zobrazene, scroll mi nevadi a lahsie sa mi orientuje v ktorom klube prave som, nemusim hladat nazov klubu. navyse niekde moze byt zahlavie aj celkom uzitocne, napr. [ STEAM Powered Gamers ☺ [Alien Swarm, L4D, CSS, TF2, Insurgency, Red Orchestra, ...] ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Je to špatný. Už deset let se tu mění všechno k horšímu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUANTI:
    ono to slo vzdycky menit. Jen je treba se podivat co umoznuje nastaveni... ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TOMAS3333: zrovna nedávno jsem na to myslela :) že dokud bylo záhlaví defaultně visible, lidi na to mysleli a nedávali tam kraviny... pak jsme si zas odvykli... teď je to zas všude jinak... mno nic no :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    jaky smysl ma videl pri kazdem kliku to same (klidne i pekne) zahlavi? tam maji byt informace ktere chci videt poprve kdyz prijdu do klubu a nebo kdyz se zmeni (jak to bylo drive)...

    a to ze za nejakou dobu zapomenu nejake zakladni pravidlo, ktere tam je mi vubec to polozobrazeni nenahradi, protoze to stejne tak ignoruji a prescrolovavam... stejne nebvim co je v zahlavi v PHP klubu i kdyz mi tam sviti... jen vim ze me tam nehorazne sere!
    V3S
    V3S --- ---
    NASA: a kdyz jsem si udelal zahlavi k obrazu svymu, jsem s nim naprosto spokojenenej, chci ho tam mit a chci ho videt, tak co? problem still here ;) ... nehlede na to, ze z puvodnich zahlavi vidim cca 1/3, coz je na nic, uplne stejnej prostor zabira info pruh (minimalne pet radku kvuli jednomu radku textu), takze ve vysledku usetrim prostor o dylce jedny treti puvodniho zahlavi za cenu informacniho a estetickeho poklesu na 0% ... nezlobte se, ale v tom fakt nevidim pokrok ;)

    v dost vecech souhlasim s TOMAS3333:
    NASA
    NASA --- ---
    KOC256: jasny, taky to tak delam u svejch :-))
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no prave. Ale preto, ze sa to nedeje mam pocit ze sa to stale zhorsuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    i upravy mohou byt OK, ale chce je domyslet a taky prohnat napric masou testeru a ne to zavest a pak ladit pri ostrem provozu...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ja neviem, ale mam pocit, ze kazdou zmenou zabehnutej "featury" sa ta dana vec meni k horsiemu. a nemyslim, ze by to bolo to klasicke "som na to zvyknuty a kazda zmena je fuj". napriklad galeria, teraz zahlavia, ikonka pod menu...

    nove featury su vacsinou fajn (az na palce), napriklad RT funkcie su super, ale zmeny zabehnutych veci sa mi zdaju trochu mimo. a pritom zbytocne, ked to vacsinou imho ani opravovat netreba :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NASA:
    a nebo tim naseres majitele a on ti to pravo odebere :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam