• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdybych chtel upravit readonly cast jmena jedne mistnosti, tak se mam na koho obratit? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    VANEK: Některé jo
    VANEK
    VANEK --- ---
    KEJML: Ono bylo někdy povolené?
    SYSTEM
    SYSTEM --- ---
    KEJML: occupy css!
    KEJML
    KEJML --- ---
    Tohle byla poslední kapka, teď Nyx zakáže CSS :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ALCATOR: To jsou hekři
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    To, co se děje v Nových internetových humorech, s nejrůznějšími plovoucími divy překrývajícími důležitá tlačítka v záhlaví atd, to je vlastnost, nebo bug? :-)
    SYSTEM
    SYSTEM --- ---
    HASH: pšt
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: vime
    vsak uz zacina vladnout anarchie jak za starejch dobrejch casu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    UPOZORNENI

    Nyx je ted na tyden na dovolene, takze az do cca 4.7. nebude na netu a nebude mit ani moznost tu nejak reagovat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak se mi uspesne podarilo prejmenovat jednu mistnost tak, ze hlavni cast jmena obsahuje neco, co bude treba brzo zmenit, ale v nastaveni je to ted uz readonly.
    Popisek upozornujici na nova pravidla o zmene jsem vubec nepochopil, stejne tak co znamenaji ty dva anonymni boxy pri prejmenovavani.
    Boxy mely byt pojmenovane nejak logicky, treba
    [...] hlavni nazev fora, nepujde dale zmenit
    [...] prefix fora
    [...] suffix fora
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    souhlas ale toto jde proti vsem logickym duvodum... das uzivateli moznost neco nastavit a pak toto nastaveni ignorujes... takze i dkyz tato samotna funkcionalita byla nekolikrat zmenena a lazena tak i toto neni dle me final ale Nyx uz na to hazi bobek...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STEMBUS: A vzhledem k tomu, ze celou radu svych napadu Nyx uz v historii zmenil, tak si nemyslim, ze by, jak o nem tvrdis, mel problem s priznanim toho, ze neco nebyl dobry napad.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STEMBUS: Nyx o tom, ze se zmena funkcionality zahlavi ne vsem libi, vi, stejne jako to vi u vsech ostatnich zmen ktere kdy provedl. A stejne jako u vsech ostatnich zmen na nyxu co kdy provedl, ani tentokrat nehodla vypisovat verejne hlasovnai o tom, jak tu funkcionalitu smi nebo nesmi udelat...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    DRASTICS: von to NYX trošku posral víš, u týhle featury asi myslel kolenem, tak všechno kolem toho ted pouze ignoruje...pač nemá co říct a asi má problém s tím říct, že něco fakt vymyslel debilně :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Zlatá doba, kdy bylo záhlaví default zobrazené, pro pokročilé možnost skrýt. Zajímalo by mě, jestli za celou dobu fungování původního stavu měl Nyx v poště víc stížností, než jich je tady za posledních několik dnů. Možná i v době, kdy bylo default skryté, kdo chce si zobrazí, těch stížností mohlo být míň než teď.

    Aneb neopravuj co není rozbitý.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DRASTICS: Já nerozumět řeč tvůj kmen.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Ja na to to, že mi jde jen o me a moje záhlaví a na ostatní kašlu, chci to vidět bez obtěžujícího rozklikávání a tečka. Každej at si za sebe nastavuje co chce, ale v tomdle mi nyx rozkazal a myslim, ze me tak zacina srat stejne jako Marek Cukrberk. A nejsem evidentne sám.
    NYX
    NYX --- ---
    ALONSY: v pripade IDUNN byl problem v tom, ze pri kopirovani odjinud na konci zustal nejaky neviditelny znak, ktery z toho skutecne delal neplatny email. opravim casem, aby se podobny odpad zahazoval, ted uz do toho radsi nebudu vrtat :)

    jinak spam to samozrejme muze byt, nejjistejsi je asi ten kod posilat rucne :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    FATBOZZ: Dobrá otázka, přiznám se, že zeptat se na spam mě ani omylem nenapadlo. Předpokládám, že je to pro každého člověka první věc co udělá, když očekávaný mail nedorazí:)
    Takže jo, to mohlo být přesně ono. A já už vytvářím konspirace, že Nyx cenzuruje Google! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam