• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    IDLE
    IDLE --- ---
    TARMAQ: Už vyřešeno, adblock to nebyl, ale jiné rozšíření.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    IDLE: nebude to neco s adblockem?
    IDLE
    IDLE --- ---
    NYX: Jo, popup s tlačítkem OK, dokud ho neodklepnu, nepustí mě dál.
    NYX
    NYX --- ---
    IDLE: chromium tu vubec nemam, ale v chrome se mi nic takoveho nedeje. ani v konzoli nic podobneho neni.

    a to to tam vazne skace jako popup nebo tak neco?
    IDLE
    IDLE --- ---
    A tak ne, kecám, zrovna v diskusi to asi nedělá, ani v poště, ale ve výpisu sledovaných, v seznamech témat a podobně ano.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Už nějakou dobu se mi v Chromiu (na Debianu) děje toto: pokud mám otevřené plovoucí okýnko s poštovní konverzací a pod ním si dám načíst stránku (ať už aktualizaci, nebo přejdu například do diskuse), vyskočí na mě hlášení: Cannot read property 'parentNode' of null.

    Jinde (například ve Firefoxu) mi to nedělá.
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: jo, delam si poznamku.
    DONALD
    DONALD --- ---
    treba "spoiler" by se mohl povolit rovnou, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    MILL: jo, je tam ted whitelist na tridy. loguji zamitnute a pripadne uzitecne zase povolim, ale zrovna titlebar snad nikde ani neni definovany.
    MILL
    MILL --- ---
    Přesný obsah hlášky je Hodnota atributu není povolena: (class="titlebar")
    MILL
    MILL --- ---
    Včera jsem ještě normálně upravoval záhlaví klubu a dneska mi to hlásí že atribut class=... není povolen, změnilo se něco v omezení html ?

    díky
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: tak jo
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: kudlanka?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ahoj, když na záhlaví h.t.m.l.c.o.d.i.n.g...;)..[html]..:) kliknu na odkaz HaTMatiLka pro uplne zacatecniky... (ten klub neexistuje), pošle mě to na stránku se stejnou adresou a s nápisem "redirect", což je teda odkaz a dál se nic neděje, leda až kliknu na ten odkaz.

    Dělá mi to i v Opeře i v Epiphany. Já jen že bych očekával jiné chování.

    index.html (340 B)
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    Ahoj kdyz si otevru v trzisti jednotlivy kategorie do vice tabu a pak sroluju dolu a kliknu na dalsi stranku, tak to vdycky preskoci na dalsi stranku kategorie, ktera byla otevrena jako posledni, ne kategorie ve ktere zrovna jsem
    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud vypadnes ze statistik klubu, tak to mas jako neprecteny. kdyz klub sledujes, tak ses ve statistikach furt.
    pokud mas klub v historii, tak by se ti taky melo ukazovat, kolik prispevku si precetl, neprecetl a tudiz ve statistikach ses.
    jakmile odsunes klub do doby kamene a nebo ti z historie vypadne sam, tak po dalsi navsteve se tvaris jako novy navstevnik.

    takhle to mam dopozorovany, at me pripadne nekdo opravi.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TARMAQ: jo, on nyx.cz po nějaké době zapomene, co sis četl. Nemyslím, že to má něco společného se sledovanými diskuzemi. Taky bych si rád přečetl více o daném algoritmu.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    je nejaka souvislost mezi neprectenymi prispevky v diskuzi a tim, zda ji mam v sledovanych diskuzich/v historii? Nedavno jsem vlezl do nejakyho auditka, ktere uz jsem nemel ani v historii a najednou se mi jevily jako neprectene i prispevky, ktere uz jsem prectene mel..
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    TOMAS3333: ajo, možná to bude tím, sem tápal nad tím co by to mohlo být, teď aby mi ještě někdo napsal na otestování...

    tak to se omlouvám za spam...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    BOTRYTIS: myslim ze sa to da vypnut vlavo dole cez panacka: " rezervovat prostor po straně"
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    DONALD: Osobně mi to teda příjde jako zvláštní a neočekávaná vlastnost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam