• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Clovek po ctyrech dnech vleze na nyx, a vsechno je tu spatne ...

    - zkracovani linku - dafuq?
    - ty mezery mezi radkama ... celej vecer zmensuju zoom, jestli to neni tim - neni

    opera 10.11 winxp
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: nemam, vzdyt tu padlo, ze to je cizim skinem.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: tak to mas rozbite, ked to mas na pixel rovnake
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: reseno pres postu, cesta existuje. je treba si lehce pohrat se skiny, zkusim to sam, pokud mi nejaky webtvurce chce pomoci, posta.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    NYX: mohu upozornit na [ LORD_WANG @ nyx :: pripominky uzivatelu ] ?
    Prosim o nejake vyjadreni. Pokud s tim nic delat nehodlas, je to korektni odpoved, ale chtel bych vedet, na cem jsem. Anebo jsme, podle kladnych hodnoceni...

    Dekuji a omlouvam se za urgenci.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Systémový skin má body {font-size: 12px; line-height: 18px; } což je fakt moc; neví někdo, kolik to bylo dřív?
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: nepouzivam systemovy skin, na chvili jsem to hodinala na forest3 a vypada to OK...
    NYX
    NYX --- ---
    ADITU: nekdo mi psal, ze by to mohlo byt skinem, pokud nepouzivas systemovy. pri jine velikosti pisma by to ve finale mohlo dopadnout sirsi i v sledovanych a jinde.

    radkovani v prispevcich chci jeste resit, hlavne ty prazdne radky, ktere jsou vazne na zabiti, to uznavam :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: zkusila jsem si ted dohledat nejaky starsi screenshoty, ale zadnej jsem nenasla, takze je to mozna jenom muj pocit. v tom pripade se omlouvam. ale roztahanost radkovani v prispevcich vazne je ...
    NYX
    NYX --- ---
    ADITU: divne. ted jsem to u sebe meril a mam to na pixel stejne vysoke jako predtim.
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: mam ji vetsi. ale OK, vypis sledovanych neni az tak obtezujici jako to sirsi radkovani u prispevku
    NYX
    NYX --- ---
    ADITU: zrovna u sledovanych ta vyska zustala vicemene stejna
    HASH
    HASH --- ---
    ADITU: me se libi, jak tu NYX nic nevysvetluje, ale radsi rekne, ze se to jeste bude upravovat
    ADITU
    ADITU --- ---
    HASH: to nic nemeni na tom, ze a) se to blbe cte a b) to hur vypada (polovinu doby, co jsem na nyxu, zvlast na vypisu sledovanych mam tendence se ujistovat, ze jsem si omylem nezazoomovala)
    HASH
    HASH --- ---
    ADITU: zacinaji uzivatele nyxu (kteri zajimaji NYXe nejvice) si stezovali, ze je ve skole nenaucili cist a ostrit na tak velke mnozstvi textu u sebe...
    ADITU
    ADITU --- ---
    to sirsi prokladani radku uz takhle zustane? je to vazne neprijemny na cteni...
    HASH
    HASH --- ---
    treba se nyx chysta na tweetovani auditek do twitter streamu
    HASH
    HASH --- ---
    opet...vsichni jsme to chteli, tak jsem to dostali
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VECTOR: zkracuje to odkazy od urcite delky? cim delsi, tim uzitecnejsi - ty to mas moc kratky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A k tomu jak to funguje...
    napr. odkaz http://knowyourmeme.com/...es/first-world-problems zmamena http://knowyourmeme.com/.memes/first-world-problems, tj. nyx vzal tri pismena a nahradil je trema teckama. jak je tohle uzitecny??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam