• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GIMEL: nejake chyby v JS konzoli? zkus pripadne smazat cache, jiny prohlizec apod.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    posledních pár dní nějak blbnou pop-up notifikace nové pošty a plusíčků u příspěvků. Nevyskakujou, když přijde nová zpráva a člověk musí refreshnout, případně se ve vyskakovacím okně pošty zobrazí jen půlka zpráv.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: budes proste uzivatelum vybirat, jake obrazky by se jim meli libit a pak zde bude tlacitko na jejich zobrazeni ^_^
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: jakych oblibenych?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    FATBOZZ: mno odkaz na to sice mám, ale upomínek mám už docela hafo, že dostat se k té a té oblíbené fotce je už časově náročné než se k tomu propracuji:/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NICK_SLAUGHTER: Pridat do upominek ?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    co takhle tlačítko pro zobrazení oblíbených obrázků?

    nebo to mám dát kudlance?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    NYX: jop, takhle to zatim delam, nicmene bylo by to pohodlnejsi videt primo u diskuze kolik sem jich tam neprecet..

    ale ok, vystacim si s tim.. byl to jen napad :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    CONTINUITY: problém telefonu nebo prohlížeče?
    NYX
    NYX --- ---
    CONTINUITY: v tomhle jsem nic nemenil, takze netusim.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Ahoj, cim to, ze me nyx nuti pouzivat tu specialni mobilni verzi,i kdyz si ji pri loginu vypnu? Nikdy to tak nebylo,az dnes,normalne odskrtnu ze ji nechci a stejne se nacte,mate nekdo stejnej problem?
    HASH
    HASH --- ---
    lol, no nic...tak ja zas pujdu... ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    HASH:
    uplne posledni viditelny:
    "slooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..."

    ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: nekde tam bude asi nejaky dlouhy odkaz nebo spojite slovo, ktery roztahne cely ten blok
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: nevim, co mas presne na mysli, kazdopadne to v Opere i v Chrome vypada takhle:

    http://www.evernote.com/shard/s160/sh/fffa649e-ab06-407b-b066-8bbcc35257b9/d6dcc213389852227bbe7ecb18b1cbc1
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: posli html, ktere to dela
    HASH
    HASH --- ---
    se nejak posraly tweety na gate, vubec se nezalamuji
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMAS3333: Dobre, tak TL;DR: To neni bug.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PISKVOR: neprisiel som si sem po prednasku o domenach a standardoch, ale diky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMAS3333: No, nejsou vubec (zadny 'skoro validni','validni' a 'super validni' u domenovych jmen neni - bud jo nebo ne). V nazvu domeny mohou byt znaky a-z0-9 a pomlcka - ; navic ta domena nesmi pomlckou zacinat.

    Co se tyce 'ale mne ta domena funguje' - to mas dobry, ale mylis se: nektere prohlizece na nevalidnich lec existujicich domenach delaji velmi zakerne chyby typu 'nahodne smazani cookies'. Podle podobne logiky lze rict, 'mne funguji domeni tipu ;!#example.com , at se mi prizpusobi standard a vsichni kdo ho pouzivaji; jo a taki odmitam psat ipsilon, prizpusobte pro mne pravidla pravopisu'
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    linky ktore zacinaju na _ sa neprevedu na linky :)
    http://_subdomena.domena.com napriklad (neviem ci su take linky super validne, ale fungovat funguju)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam