• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: existuje nejaky testovaci account pro nyx? Primo Opera ma funkci Report a Site problem, kde je mozne nahlasit web, popsat problem a zpusob reprodukce a oni se na to podivaji.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALONSY: Já bych byl hlavně pro to oddělit z tržiště "nabízím práci" inzeráty "sháním řemeslníka".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALONSY:
    bojim se ze by to padlo do osudu beznych nastenek kde se nikdo nediva a i tomu co tam je nikdo neveri protoze to je nejmene X let stare a neaktualni...

    Pokud bych hledal remeslnika tak si podam inzerat ze hledam a at se ukaze kdo ma a nema zajem - kdo sleduje a nesleduje nabidky... :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMI: no a jakej lepsi marketing udelas neoblibenemu produktu, nez eliminaci konkurence a zavedenim monopolu? ;)
    OMI
    OMI --- ---
    NAVARA: Já to pochopil tak, že fora-tržiště byl zamčena proto, že vzniklo Tržiště. Fora měla návštěvnost vysokou (a jeden každý inzerát v pěti forech, projistotu) :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALONSY: neaktivni? nyx nam je zamknul, protoze na trziste vetsina hazela bobek :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NÁVRH (stejně jako OMI nemůžu najít správný klub)

    Určitě už to tu bylo, ale nehodila by se třeba nějaká pevná nástěnka v tržišti pro lidi co nabízí služby? Je tu spoustu řemeslníků, pisálků, kadeřníků, masérů a všeho možného.
    A kdyby se mohli přidávat na nějakou pevnou nástěnku docela by to lidem, co tu služby shánějí a nabízí, život asi ulehčilo.
    Vím, že jsou tu na to nějaké kluby nebo to tržiště, ale jsou buď neaktivní, nebo tam člověk dá inzerát jednou za půl roku a dá se dohledat spíš náhodou.
    OMI
    OMI --- ---
    NÁVRH (nepamatuju se teď, kam se tu maj psát návrhy, nenašel sjem vyhlodáváním "návrhy"):
    zrovna teďka mi dost hodně chybí to, co jsem někdy předloni navrhoval -- poznámky k idéčku.
    Když si rozkliknu ikonku, mohla by tam krom stávajícího menu být i krátká řádka pro pár slov osobní poznámky k uživateli, ostatním neviditelná.
    Ano, dá se to řešit texťákem nebo skrytou poznámkou v blogu, ale tohle by bylo daleko jednodušší a pro takového zkušeného harcovníka, který dokázal napsat takhle skvělý system, by to snad nemuselo být nepřekonatelným problemem, dodělat jednu pitomou řádečku, ne...?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: nerikam, ze vsem...ja vim o par lidech, co to napsali v diskuzi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a je to vec opery ze bez upgradu najednou vsem zacne neco na webu fungovat? a nebo to spise vypada na chybu webu nebo prenosu z webu ke VSEM?

    Jako sorry ale myslim ze natolik jsi soudny abys toto dokazal popsat lepe...
    NYX
    NYX --- ---
    tak pry uz se to nejakym lidem vyresilo samo od sebe (ach, jak ja miluju Operu :))...ale zkusil jsem ted jeste pro jistotu upgradnout cele jquery/jquery-ui, kdyby treba byl nejaky fix tam :) tak kdyby naopak neco prestalo fungovat, dejte vedet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zatim jsem ani nedokazal najit zda se neco neprovede a nebo provede spatne... Ale vypada to ze data se odesilaji (treba upominky) jen pak nezafunguje ten update... a bohuzel alert si do toho sam nedam :(
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: no to se tu ted resi primo pod tebou, ne?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    KOC256: já nic, ono "samo"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUSTAFA:
    a cos udelal. mi to zatim nefunguje...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MUSTAFA: už to funguje
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    v této diskuzi celkem 85 JS chyb :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    v opeře 12.01 jsem smazal vše krom hesel a stále nefunguje zobrazní kladně hlasujících, ani palce +- nefungujou
    NYX
    NYX --- ---
    GIMEL: nejake chyby v JS konzoli? zkus pripadne smazat cache, jiny prohlizec apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam