• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    BROZKEFF: tohle je primarne pro preposilani na mobil, tj. sifrovani tam nedava smysl.
    tu moznost posilat jen upozorneni dej do kudlanky, kdyztak dodelam.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Ocenil bych možnost si nechat posílat jen informace o nové SZ, ale záměrně bez textu samotné SZ do emailu, aby se obsah komunikace uvnitř Nyxu automaticky neposílal nešifrovaně do emailu. (Prémiová funkce by mohla být uložení veřejného GPG klíče k profilu, že by Nyx ty SZ před odesláním do mailu zašifroval.)
    HASH
    HASH --- ---
    proc nemaji akce zaklikavatko "private"?
    Mohly by se pak nezobrazovat na gate, cimz by dali prostor akcim, na ktere clovek muze prijit (je tam zname misto, neni to jen pro zvane, atd...)
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: porad stejny
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: to nevadi, imho je to naprosto v poradku
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    does not compute
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: Muže byt, cena bude odpovídat premiovce na 70 dni
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja bych chtel, abych si koupil premiovku na tejden a mel tam dalsich 49 zdarma ... mohlo by se to jmenovat treba 1+49 zdarma!
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    KYRBI: Prosimte, uz takhle to stoji pulku darma.
    Byl bys radsi aby to stalo vic a pak jsi teda dostal nejakou slevu?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    NYX: Toho jsem si nevšiml, díky. Ale i tak bych byl pro to aby tam bylo něco za stovku řekněme na 70 dní. Prostě aby ty nižší měly taky bonusy samozřejmě krom toho prvního.
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: vzdyt tam jsou, pul roku za cenu peti mesicu :)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    HARALD: Tak to zatím přijdete o moje peníze, které jsem tu chtěl vložit za prémium, počkám si tedy do Vánoc. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    KYRBI: Takhle to funguje o Vanocich.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Zdravím. Měl bych takový návrh k prémiové verzi. Bylo by fajn, kdyby tam byly bonusy, například, pokud si koupím 3 měsíce, tak dostanu čtvrtý zdarma atd, aby prostě mělo smysl kupovat ty delší.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    HASH: s uzivatelema je kriz ... podas prst a dostanes servano, ze nemaj celou ruku :P
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tohle by rozbilo listovani pokud by to clovek pridal na jine nez prvni strance. ale muzes zkusit dat do kudlanky a treba to casem pujde.
    NYX
    NYX --- ---
    co ted?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Však mohu ty kluby vyndat az podle nalezenych postu
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ? ja to tam mam prelozene
    HASH
    HASH --- ---
    OT k tomu co jsem pred chvili napsal:
    pri kliku na ikonku uzivatele v JS "reference nema - pridat" nema anglicky preklad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam