• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: no dal jim nejen konzoli, ale rovnou cele SDK. a navic proc by se to mel ucit kazdy? staci aby se nasel jeden clovek, ktery ten novy-lepsi-dokonaly skin pro ostatni udela...
    ESTEN: dodej mockup a kdyz to bude lepsi nez co tu je, klidne to predelam rovnou tady.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: jj, stejnou filosofii mel treba Steve Jobs
    nic v defaultu neupravovat, nechame lidem konzoli a oni si to nejak oskinujou, kazdej se rad nauci CSS a trochu si zahackuje, aby potom pri kazde zmene stravil dalsi tri hodiny ladenim a zkousenim

    proto je treba linux tak uspesny a kazdy mesic si ho nainstaluje 4x tolik lidi co predtim, protoze se proste jednodusse pouziva

    stejne to dela treba facebook, google plus, reddit, atd...

    OMI
    OMI --- ---
    FREELA: Pokud někdo bere minus jako útok, vždycky bude nervní, nic tomu nezabrání.
    (Původně jsem ty palečky považoval za neskutečnou kokotinu... ale když se to bere jako ne/souhlasné zamručení přes stůl, je to skvělé věc.)
    FREELA
    FREELA --- ---
    TUILE: Nekomu naskoci minus a on hned poleti do kluby kouknout kdo je zrovna online. Lidi se zacnou obvinovat, podezrivat apod.
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tak zacni, od toho jsou skiny
    HASH
    HASH --- ---
    TENCOKACISTROMY: tak ja bych zacal tim, ze bych soucasnej design uplne zahodil, protoze realne pouzivam tri odkazy z celyho menu 99% casu :)

    zbytek je zbytecnej
    OMI
    OMI --- ---
    NYX: Uživatelská přítulnost a pohodlnost. Posledně to tady mělo celkem podporu.
    Nikdy sis nechtěl k někomu udělat jenom poznámku, abys třebas za půl roku věděl, kdo to je a nepřišlo ti vhod si ho kvůli té poznámce dávat rovnou do Přátel?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    HASH: A hned po nem ty :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HASH: tak určite :P
    HASH
    HASH --- ---
    CLAVEN: NYX vi nejlip, jak ma nyx vypadat.
    NYX
    NYX --- ---
    OMI: prijde mi to byt zbytecne, kdyz si to muzes hodit prave do bloku.
    OMI
    OMI --- ---
    @ NYX: Už jsem několikrát navrhoval (a po mně i jiní), žeby bylo pěkné mít nějaké "neviditelné info" k idéčku, skrytou poznámku, aby člověk i po letech v té záplavě idéček hned věděl, s kým má tu čest a nemusel si budovat nějaké seznamy v blogu.
    Nikdy se mi na to od tebe nedostalo nějaké jasné finální odpovědi a přitom to, myslím, není pitomý nápad.
    Jak to tedy je -- je to v pořadníku, je to zavrženo, nebo se návrhy píšou jinam, nebo je to u ledu, protože jsem to navrhl já?
    Fakt by mě to zajímalo, abych s tím tady nepřicházel zbytečně pořád znova a znova...
    Díky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    proc minusy nejsou dobry napad?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to se pouziva pro potvrzovani pristupu k api, viz treba nyxdroid.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: tak to dej defaulnte vypnuty a hod to do nastaveni jen pro odvazne, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HASH: jj, však napríklad zmätok s názvami klubov treba vyriešiť šalamúnskym zákazom funkcie, miesto trebárs zobrazovania posledného názvu...

    zakazovanie funkcí je totiž dobrý design, vieme?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    palce fajn.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mne se ted ty palce a plusy v infu libi :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nie je to strasne, ale mam problem rozoznat ktore palce patria ku ktoremu postu
    TOM
    TOM --- ---
    TOMAS3333: přesně tak. samozřejmě bych nechtěl vidět kdo dal mínus, ale jestli a u čeho
    NYX: nemusí vyskakovat, stačil by seznam čistě ze..statistických důvodů .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam