• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: aha, vida.. Content-Encoding: gzip jsem si nevsiml ;]
    NYX
    NYX --- ---
    opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    Rodinný dům Slavkov - Stavby v Moravskoslezském kraji
    http://www.msstavby.cz/rodinny-dum-slavkov-14-09-2012/
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: myslim, ze se to tu nedavno resilo.. link musi byt na zacatku radku aby se ten titulek vytahl.. proc se tak nedeje u tehle konkretni stranky netusim, u jinych to funguje
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    muzu se zeptat, jak funguje ten doplnovac nazvu stranek?
    nejak mi prestal chodit tady na webu a rad bych to opravil..
    z hlavni stranky jede, z jakehokoliv clanku prestal. ale je to wordpress s pluginama, takze se nedivim, jen bych rad vedel kde konkret to drhne.. diky

    http://www.msstavby.cz/rodinny-dum-slavkov-14-09-2012/
    NYX
    NYX --- ---
    ALONSY: jo, ja premyslim o presunu nekam nahoru. a zacit ty nove veci pocitat, ne jen podsvecet kdyz tam je neco noveho.
    AETHER
    AETHER --- ---
    ALONSY: no proč by jim vadilo scrollování, když si kliknou na text příspěvku a dostanou se přímo na příspěvek - tohle na nyxu funguje už dávno i v historii, vyhledávání atd.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    OVECKA_MJ: Tak to je možný :) Zkoušela jsem to sice pro jistotu několikrát před odesláním příspěvku, ale dneska jsem takovýho failu rozhodně schopná.

    Bylo mi trochu divný, že by na tohle Nyx nepomyslel hned, nebo že by už dávno nenadával někdo jinej, ale ono očividně nikomu nevadí ani to scrollování. Že bych byla jediná, kdo má v klubech jako výchozí sto příspěvků? :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ALONSY: klik na nazev klubu - otevreni klubu
    klik na text prispevku - otevreni prispevku
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NYX:
    ALONSY: Ale teď mi to teda zafungovalo :) Když jsem odpoledne hledala ty odkazy, tak mě to posílalo na nejnovější příspěvek.

    Nešlo by alespoň vyměnit to tlačítko na ty odpovědi za nápovědu? Myslím, že by to bylo aspoň trochu logičtější. Vlastně o dost :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NYX: No, do klubu jo, ale ne přímo na ten příspěvek jako když se klikne na "---"
    NYX
    NYX --- ---
    ALONSY: ted vubec nechapu, vzdyt ten text prispevku je odkaz na nej do klubu, ne?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY: Tak když už ty poslední plusy a odpovědi musí být takhle debilně, že když se na to chci podívat, tak musím hodinu scrollovat, mohl by tam být alespoň odkaz přímo na ten komentovanej/plusovanej příspěvek? Ne že jako trotl ještě budu k tomu scrollování filtrovat po klubech, když budu chtít třeba použít odkaz z toho příspěvku? (ne, odkaz z toho zkopírovat taky nejde.)

    Všechny změny jsem nějak respektovala, občas mi přišly k horšímu, ale budiž. Tohle je jen naprostá demence, která používání neskutečně znepříjemňuje.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: lebo o užívateľské pohodlie ide až v poslednej rade pyčo neasi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja uz se na to taky ptal, ale proc neni mozny udelat zahlavi per-klub? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STEMBUS:
    NYX:
    STEMBUS:
    Styl kterym jsi to napsal se mi nelibi ale s podstatou veci souhlasim... To zahlavi tak jak je je zlo... a to ze utichaji nesouhlasne proudy je jen diky tomu ze lide proste rezignuji... je to stejne jako 30kc poplatek... casem se na to proste zvykne...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: vono je to vlastně asi moc advanced a non Fuckbuck style vid - což rozhodně neni NYXway koukám ;)

    škoda...
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: v nejblizsi dobe ne
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Znovu jeden dotaz, kterej radši zůstal NYXem x-krát nezodpovězen. Chystáš se prosím něco udělat s tím dementním záhlavím? Nebo to jak jsi ho dojebal je final verze? Jinak řečeno ho klidně zruš, pač je v takový podobě k ničemu!

    Mám jeden privat klub, kde něco orguju, v záhlaví bych rád měl všechny org informace přehledně tak, aby to bylo první co vidí dotyčný když vleze do onoho klubu (a leze tam právě proto, aby tyto informace viděla přehledně a v příspěvcích se k nim vyjadřoval) - bohužel jako první jsem musel všem do klubu dát odkaz do nastavení kde si musí přenastavit zobrazovaní záhlaví tak aby to viděli, no a za další každej kdo tam je admin, tak vidí velký hovno místo důležitejch informací...

    takže ještě jednou ten dotaz zopakuju: Chystáš se prosím něco udělat s tím dementním záhlavím?


    díky
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ted je to orizle stejne jako to skace do tech popupu...pritom tady by to asi mohlo byt delsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam