• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CRANK
    CRANK --- ---
    NYX: Seš si tím jistý? Vím že jsem to už jednou řešil, že ikonku co jsem si změnil jsem v práci po dovolený (14 dní) měl pořád ještě nacachovanou ... ale tak ok, neřeš to. Moje předchozí ikonka je taky dobrá :-)
    NYX
    NYX --- ---
    CRANK: defaultni velikost cache v prohlizecich je takova, ze ji stejne uvidi nejpozdeji za par dni, bych to asi neresil.
    CRANK
    CRANK --- ---
    FATBOZZ: Tak já nevím, ale přijde mi zbytečné čekat měsíc aby lidi viděli mojí vystajlovanou ikonku ne? :-) Kdyby to byl 2MB obrázek, tak chápu, že se bude držet nakešovenej ale takhle ... ?

    A nezlehčuj problémy plebsu! Tenhle klub se jmenuje připomínky a platím si premium, tak jsem si dovolil připomínku. Sorry :-D
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ikonky ftw :) to jsou problemy
    CRANK
    CRANK --- ---
    CRANK: Expire je tuším měsíc (to je dost ne na tak malej gif) ... ve firefoxu to na "Last modified" header asi nereaguje, nebo co.
    CRANK
    CRANK --- ---
    Nešlo by nějak přidat featuru že když někdo updatne ikonku, v url se bude s timestampou, aby lidi co nezmáčknou F5 taky viděli mojí krásnou novou ikonku? Ještě mi jí nechválili :-(
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: protoze @nyx,vanek,dragon
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NAVARA: protoze to neni naprgany? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc nemuzu vyhledavat pomoci vice ID? napr.
    @NYX,@VANEK,@DRAGON
    ?
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: IANAstylist, ale není kombinace
    height: 25px; line-height: 25px; position: absolute; top: -25px;
    počítaná moc naknap? Nerozhodilo to to generální zvýšení line-height? Ne, to se přepíše. Hmm, tak že by byl problém v tom, že divy left a right s těmihle vlastnostmi jsou vnořené do div#footer { bottom: 1px}? Ale jen hádám...
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: nevim, mozna se nekde neco zmenilo. co si vzpominam, delal jsem to tehdy aby tam nebyl :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Proč vlastně je patička napozicovaná tak, že i na systémových stránkách s minimem obsahu to vytváří o svislý scrollbar o několik milimetrů ? (Aktuální FF, ale Opera to dělá taky :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, takze problem je v tom, ze v Chrome mi nefunguje nikde hodnoceni prispevku, v shitxploreru to funguje jak ma. V Chrome nemuzu ani nechat zobrazit kdo kladne hodnotil, najede to na top stranky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zdravim, mel bych takovy dotaz: kdyz chci jakykoliv prispevek v klubu
    [ NEXTGEN pyčo / GTA V / Diablo III / Assassins Creed III / Far Cry III / Last Guardian - fúzatí indiáni - zaclo to Halv2 ]
    kladne ohodnotit, tak me to posle sem:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=topics

    tusi nekdo proc? prava bych mel mit default.
    diky
    TUILE
    TUILE --- ---
    a nemuze to bejt limit na prispevky misto na dobu?
    (i kdyz premiovce se tam objevujou i odpovedi, tak to maj asi obsahlejsi), ale me by teda stacilo, kdybych tam mela treba 10-20 prispevku..
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: za jak dlouhou dobu to ma smysl zobrazovat? tim, ze se to slucuje k sobe, to prakticky nejde udelat strankovaci, takze nejaky limit tam byt musi.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: možná stačilo zachovat tu funkci "my positively rated", která se zobrazovala u výpisu posledních příspěvků.
    TUILE
    TUILE --- ---
    a proc je ten vypis starej max X dni?
    jak dlouho to je tedy aktualni?
    me tam ty starsi udaje trochu chybi...
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: no nejak se to oriznout musi. a asi je spis uzitecnejsi tam mit prispevky, ktere dostaly hlas nebo na nez bylo odpovezeno v posledni dobe nez to radit podle data napsani prispevku, cimz by se tam vubec neobjevily odpovedi na starsi prispevky. nejaky hybrid, ktery ukaze vsechny hlasy u prispevku, u kterych se neco v posledni dobe stalo, je silenost, kterou delat nehodlam :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Jezus :) A je treba, aby tam byly pouze vysledky za posledni tyden? Jak by tahle informace byla komukoliv uzitecnejsi nez celkove vysledky?
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: no v klubu vidis vysledek a po rozkliknuti vidis jen kladne.

    tady bys videl rovnou kladne za posledni tyden, ale vysledek za celou dobu od napsani, tj. je to jeste o kousek zmatenejsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam