• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    u postů s vyrovnaným palečkováním nemám šanci dozvědět jak to vypadá... co
    * na user/notices zobrazovat i negativni hlasy (pokud je mám zaplé)?
    * u postů kde již nějaké hlasy jsou, ale součet je nula, ukazovát i tu nulu?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: zobrazuji se tam veci za posledni tyden.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    K tem notifikacim, to ze se v tabulce objevuje jen par poslednich a nevsechny, je bug, nebo feature kvuli zmene tabuky?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Je to záměr, nebo šotek ?
    V notifikacích ( okénka co vyskakují z dolní lištičky ) pokud kliknu na obrázek který dostal thumbup, tak se mi zobrazí velký obrázek, pokud kliknu na ikonku id, tak jsem přesměrován na notifikace

    Ve "velkých" notifikacích když kliknu na obrázek, tak se dostanu do klubu na příspěvek.

    V minulosti to bylo tak, že když jsem kliknul na obrázek z "bublinky" tak jsem se dostal do velkých notifikací. Šlo by to vrátit ?
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: dej to do kudlanky
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: myslis po celem nyxu? proste tu napises nick, zvolis datum a melo by to fungovat https://www.nyx.cz/index.php?l=topics;l2=3
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    jak se dá fitrovat podle id a datumu zároveň?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jestli spis nezmizelo par hodin nyxu? :o
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADMIX: potvrzuju i ve FF. Vubec ty sipky jsou zacarovany :( viz http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1430 ... treba na tom nyx ted pracuje tak to ma rozprasený :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Narazil jsem v opere na zajimavou vec - kdyz v nejakym klubu nejdriv kliknu na Hodnoceni alespon +25 a pak na >>, tak zustanu na aktualni strance a > a >> jsou sede. Kdyz ale klikam na >, tak normalne listuju.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    diky za normalnu velkost youtube videi
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: tohle nijak jednoduse nepujde, snazil jsem se (driv to tak chodilo, pak se to prepsalo na podstatne rychlejsi verzi, ktera ale tohle neumoznuje)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    na revizi kodu, abych nevidel v sledovanych kluby, kde jsou nove posty pouze od ignorovanych jedincu, uz se pracuje nebo kudlanka?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    dík za featuru že daný uživatel právě píše,)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    TOMMY69: urcite, aj mne sa to stava
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: a asi ani nebude, což?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: neni
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Možná jsem to jen nenašla, ale je možné ve výpisu sledovaných diskuzí mít pouze diskuze s více novými příspěvky? Mám nastaveno, že se mi zobrazujou pouze ty kde něco přibylo, ale ráda bych nějak nastavila, že se budou zobrazovat třeba až tam bude 10, 20, 30 nových příspěvků, ne hned po jednom novém. Je to možné?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: Po par minutach se to uz srovnalo, ale stihl jsem se mezitim podivat znova i na dospelou verzi a porad to bylo stejne..takze tam porad asi nejakej bug je :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: Asi to nefunguje uplne dobre ted.. Momentalne vidim u svyho prispevku po nacteni diskuze (i v nyxdroidu) +14, po rozkliknuti se zmeni na +12 a v detailech je toto: Kladně označeno následujícími uživateli (13):


    Jedna se ted o prispevek [ TOMMY69 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam