• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: a asi ani nebude, což?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: neni
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Možná jsem to jen nenašla, ale je možné ve výpisu sledovaných diskuzí mít pouze diskuze s více novými příspěvky? Mám nastaveno, že se mi zobrazujou pouze ty kde něco přibylo, ale ráda bych nějak nastavila, že se budou zobrazovat třeba až tam bude 10, 20, 30 nových příspěvků, ne hned po jednom novém. Je to možné?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: Po par minutach se to uz srovnalo, ale stihl jsem se mezitim podivat znova i na dospelou verzi a porad to bylo stejne..takze tam porad asi nejakej bug je :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: Asi to nefunguje uplne dobre ted.. Momentalne vidim u svyho prispevku po nacteni diskuze (i v nyxdroidu) +14, po rozkliknuti se zmeni na +12 a v detailech je toto: Kladně označeno následujícími uživateli (13):


    Jedna se ted o prispevek [ TOMMY69 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX:
    VANEK:
    opakovane plusovani je snad uz opravene, jak ve vypisu, tak v popupech. respektive ze seznamu se ten plus jeste nesmazne, ale nestrasi tam pripadne vickrat. to mazani kdyztak do kudlanky.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    2NYX: neplanujes mrknout na tohle?

    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1456

    pripadne mohl bych k vyreseni nejak pomoct?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Nebylo by možné udělat (volitelné) upozornění do pošty na akce, která je dnes a která mě "jen" zajímá ?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tak kudlanka
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Nejsem blbý, tam jsem si "upozorňovat na odpovědi" odzatrhl, čímž mi přestaly vyskakovat v rámci "okamžitě upozorňovat", ale stejně mi pak žloutne modré íčko vpravo dole. Jde mi o to, že nechci ani to.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: feature jaka? udrzovani historie "kliknuti omylem"? ne, stezejni to neni, matouci ano...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GENERIXX: tak ale to je spis feature nez bug ne? resp. je to pro vas natolik matouci, aby to musel NYX nejak resit?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ten ovšem neřeší výpis plusů u příspěvků na stránce s upozorněními, kde odstraněné plusy stále zůstávají...
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: modry panacek vlevo dole
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VANEK: nabizi se otazka: jake upozornovani? ja nic takoveho nemam... (myslim, ze moje otazka odpovida na tvoji otazku)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Když mě někdo opluskuje pětkrát po sobě (a zase odpluskuje), mám pět notifikací; je to dobře?

    A nešlo by upozorňování na odpovědi vypnout úplně? V klubech si je zvládnu pohlídat sám, ale ten žlutý čtvereček ruší.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: z nejakeho duvodu mi tohle na serveru nefunguje, doma jo. nejsem si jisty, co v tom bylo za problem, jen ze jsem to tehda nevyresil.
    VANEK
    VANEK --- ---
    @vanek
    VANEK: Aha, neotitlování
    http://seznam.cz
    jakož i všechno typu
    http://novinky.cz/koktejl/282232-do-loznice-skocil-oknem-jelen-a-totalne-zdevastoval-byt.html
    způsobuje redirect na URL s www.; nešlo by to brát v potaz?
    NYX
    NYX --- ---
    Ma to byt nove + 5, mozna to blbne kvuli nejakemu mazani
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Podle ceho se nastavi, kolik starejch prispevku se nacte v klubu vedle tech novejch?

    Dejme tomu jdu do klubu, kde vidim 12 NEW, a pod temi se mi zobrazy jeste tri stary. V jinejch klubech se mi pod nimi zobrazi treba pet a nekde pak vubec zadnej, naopak novy prispevky jsou jeste na dalsi strane (porad hovorime o mnozsti 10-20 new). Je v tom zmatek, je to tak naschval?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KAPLIK: no vidis, to jsem si nevsiml ;] kazdopadne v tom titulku by mi to prislo intuitivni.. ale ok ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam