• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Zopakuju to ještě jednou - proč, když do příspěvku vložím pouze obrázek jako soubor, si ho v notifikacích nemůžu rozkliknout?
    JACOB
    JACOB --- ---
    MADIETTA: Take me to stale spis vadi a nejsem schopny si zvyknout. Nekdy si pripadam jako idiot pri rucnim pocitani palecku, specialne kdyz nemam (mimo samotny klub) jak zjistit vysledne cislo.

    A to, ze pri vyslednem souctu palecku = 0 se nezobrazuje 0, ale nic, takze clovek nema jak zjistit ani ty kladne, je uz jen perlicka.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    tak už to jede, nevím proč, jestli jste někdo něco někde udělal tak díky...
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    ESTEN: nemám ani v jednom.

    Jde o to že třeba jednoho ignoruju, ignorace funguje třeba jenom jeden den a v jednom klubu nebo vůbec.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MAXMANUS: mas v danym klubu mazaci prava, nejspis
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    Možná je chyba na mé straně, protože si na to evidentně nikdo nestěžuje, ale nefunguje mi ignorace. Lidi dám normálně do ignor listu ale pořád se mi zobrazujou jejich vzkazy, čím by to mohlo být?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ahoj,
    zas jedno divny chovani pri posunu s sipkama.
    Kliknu na prispevky ktery maji treba 10+ a kdy si tak listuju a dojdu na asi posledni stranu a zmacknu sipku jakoby dal, tak dostavam prispevky ktery nemaji zadny hodnoceni
    Patrny je to tady treba tady (narazil jsem na to tu prvni)
    [ Co právě teď posloucháte za muziku? ] a klikejte na ovladaci sipku pod textovym polem ">"

    Je to http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1430 related ?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VIRTUALVOID: no, tak jak to bylo předtím, to fungovalo úplně v pohodě, nevím, proč to bylo třeba měnit. Teď a) nevidím celkový počet hodnocení příspěvku, b) u některých příspěvků vůbec nemůžu rozkliknout, co to vlastně je. Předtím s tím žádný takový problém nebyl.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MADIETTA: mne vyhovuju. nyxdroid ich prezentuje velmi podobne. neviem si predstavit ako inak by ich bolo dobre/lepsie urobit...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Že to znovu otevírám, ale opravdu by nešlo udělat něco s těma notifikacema? Vím, že se říká, že uživatel si zvykne na všechno, ale ani po mnoha týdnech se mi nový systém nezdá přínosnější a přehlednější. V téhle podobě jsou notifikace úplně na nic. Jsou třeba odkazy v loženým obrázkem, které nemůžu ani rozkliknout, takže vůbec netuším, který příspěvek vlastně někdo označil.
    NYX
    NYX --- ---
    HARVIE: tohle nebude problem, jen jsem ted na dovolene, tak asi nebudu mit chut se v tom vrtat nez se vratim. uvidim.
    to upozornovani je myslim v kudlance, mrknu na to pak taky.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NYX: ja to nedavno resil http://php.harvie.cz/comet.php
    v chrome a ve firefoxu se to kvalitne reconnectuje, ostatni sem zatim nezkousel. Javascripty si stahnes (je tam streamovaci knihovna) a PHP jenom vypisuje a flushuje nahodny cisla (samozrejme to chce jeste nejak vyresit komunikacni protokol nad tim... treba v JSONu aby bylo jasny kde zacina a konci zprava). Psal jsem to, protoze sem nic podobnyho nevygooglil (resp. vygooglil, ale nereconectovalo se to pri uspavani/probouzeni notebooku, prebihani mezi ruznejma IP adresama, atd...)
    A BTW nechtel bys taky nejak omrknout tohle?: E2E4
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vim, ale asi to bude horsi, kdyz se toho posila vac. To chci zkusit z longpollingu prepsat na streaming, tim by se to melo vyresit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYA:
    to delalo i predtim :(
    NYX
    NYX --- ---
    Dejte to prosim oba do kudlanky, mrknu na to
    NYA
    NYA --- ---
    ahoj, nevím kde to psát, tak to zkusím tady
    pokud komunikuju přes chatovací okno, tak se mi nezobrazí některé zprávy, které napíše ten druhý. vidím je až ex post v klasické poště
    je to přibližně od té doby, kdy mi chatovací okno občas napíše píše..., ale jak dlouho to je, to nevím
    no nějak moc to nevadí, jen pro zpětnou vazbu

    při té příležitosti rovnou děkuju, jak je ten nyx bezva a kromě téhle drobnosti skvěle funguje :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    html parser nezvládá některé konstrukce, například:
    <hr/> bez mezery, pouze <hr />
    <a name="bla"/> uzavřené hned, pouze <a name=""></a>
    přitom třeba <br/> bez mezery je ok
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NICK_SLAUGHTER: Nejsi tu sám. Tohle se nevyplatí jen pro pár lidí. Asi to budeš muset řešit jinak.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: a je to složité to tu znovu inplementovat?
    NEKOBASU
    NEKOBASU --- ---
    NYX: Zda se, ze tato moznost je dostupna pouze tehdy, pokud je pocitac, ze ktereho chci platit, v CR. V takovem pripade to funguje jak ma. Dik za nasmerovani k reseni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam