• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Fair enough, zneuzit jde asi oboje. Jenze kvuli tomu vznikly palecky v referencich zejo - coz je vec, ktere sam prikladas takovou dulezitost, ze je dokonce hned videt, kdyz clovek klikne na ikonku. Kdyz nekdo prodava smecko, dostane minusy. To byl zamer ne?

    Nejaka moznost, jak resit nevhodne (co zadal Otava) nebo nechtene/neaktualni (co jsem zadal ja) tu myslim bude treba byt. Urcite si velmi dobre pamatujes na id ZUZANA a jeji stolecek nebo co to bylo. Kdyby mela moznost komentare mazat, nebo je uplne vypnout, mozna (mozna) by se to nestalo. Ono uprimne receno, me prijde mnohem smysluplnejsi psat tomu prodavajicimu rovnou do posty, nez to psat k inzeratu. Pokud je to vec, ktera by mohla zajimat vice lidi, ma ji prodavajici napsat do inzeratu, nebo proste odpovidat na stejne dotazy znova a znova
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA:
    JACOB: se na to kouknete z druhe strany, nekdo tu bude chtit prodat nejake smecko a nebude jak na to upozornit.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: tak snad opraveno
    JACOB
    JACOB --- ---
    OTAVA: Pred casem jsem se take ptal na to, jak mazat komentare u inzeratu. Vypada to, ze to nejde.. Tak ci onak mi prijde, ze to je problem, ktery Nyx bude muset driv nebo pozdeji vyresit, jen se asi ceka, nez si zacne stezovat vic lidi nebo se to nejak vic abusne :) Takle je to totiz temer jiste dlouhodobe neudrzitelne
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Nekrm troly.. Prostě s ním nekomunikuj. Zboží prodáváš jak je a za jasnou cenu, to že ti tam někdo pouští nějaký nesrozumitelný rozumy na to moc nezmění.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: njn, tak me to je principielne jedno - nahazu to na Aukro a budu mit klid.
    Ale celkove takovyhle excesy snizuji takove to domaci prostredi kde se neco prodava a nakupuje za ceny nizsi nez venku a kolikrat o dost spolehliveji.

    A sere me ze si rika o vyrane nizsi ceny za zbozi ktere nabizim za relativne rozumne ceny na nyxu, kdyz odmitnu, tapetuje. Jak ja se proti takovymu vydirani mam branit ?
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: to bych nedelal, spis toho obcasneho magora prezit.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    to Zakzat komentare by bylo pekne mit pri tvorbe inzeratu jako zaskrtavatko.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ahoj,

    Bylo by mozne dodelat v trzisti volbu :"Zakazat komentare" prosim ?

    Pripadne moznost u meho inzeratu mazat komentare jinych uzivatelu ?

    Jeden pozvankovy troll bez ikonky mi pote, co jsme mu odmitl prodat nejakou vec s velmi vyraznou slevou, tapetuje inzerat komentarema ktere me ocernuji.
    NYX
    NYX --- ---
    NYA: no uvidime, jestli to skutecne funguje lip :)
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: a rozjeto v IE8 pres XDR (taky streaming).

    testnete to prosim v IE9/10 a pripadne necem dalsim, co vas jeste napada. diky

    KOC256: takze to funguje v poradku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Omlouváme se, ale byl překročen počet souběžně zpracovávaných pomalých funkcí. Zkuste to později.

    Pri poslani odkazu postou... asi to chtelo vytahovat title... :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A nebo možnost nastavit si "uživatel si nepřeje dostávat zprávy z chatu, napište mu postou"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Zkus rovnou zapracovat i na grupování zpráv z chatu - pokud se rozepise nějaký aktivní jedinec, je pak pošta na dvě věci...
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: tak opera samozrejme nefunguje, tak se holt bude reconnectovat po kazde zprave jako doted. ie zkusim az se mi stahnou ty testovaci wokna.
    NYX
    NYX --- ---
    jinak jsem ten chat upravil, aby misto longpollingu pouzival streaming. zatim testovano v chrome a ff, oboje vypada funkcne. ted na to mrknu v opere a pak v ie. kdyztak zkuste vyprazdnit cache, nez nahlasite nejaky bug v tomhle smeru.
    NYX
    NYX --- ---
    uz to vidim. kudlanka. ted delam na necem jinem a chvili mi to asi zabere.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: co hledas a kde?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Ten zvýrazňovač filtru na img src v klubu tam občas cpe nějaký <em class=, což rozbije obrázky. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam