• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    MADIETTA: No tak v tom pripade bug okomentovat a znovu otevrit (nebo pokud na to nemame prava, tak vytvořit novy)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KEJML: je, a došla mi i zpráva, že prý je to vyřešené. Není.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MADIETTA: V kudlance to je? To by mohla bejt solidní jistota toho, že se na to Nyx jednou podívá
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    HARDCABB: a tak já vím, že je to blbina, ale mou obsesivně kompulzivní dušičku to irituje. :-D
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    MADIETTA: bohuzel to ocividne nyxe netankuje. kdyz uz nic, mohl by ten obrazkovej palec v notifikacich vest na prispevek.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    To linkování příspěvků s obrázkem v notifikacích stále nefunguje (pro obrázky vložené jako soubor).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMUGI:
    F5 počty nesrovná?

    nesouvisí to s předešlou debatou o tom že tl zpět ti nerefrešne stránku a ty tam vidíš nějaké staré počty?
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    TRISSIE: Tak se mi to stalo znova.
    Nyx mi nehlásí všechny nové příspěvky ve sledovaných diskuzích. Třeba hlásí 3 NOVÉ, ale jsou tam ještě další dva starší, které jsem ještě neviděl. Nebo nehlásí nic, ale jsou tam 3 NOVÉ... Nevypozoroval jsem kdy, nebo proč se to děje... Možná dělám něco špatně já, ale pro jistotu se zeptám... A nejsem si vědom toho, žebych si je otevřel a neprohlédl a nestalo se mi to jednou. Alzheimera taky nemám, nebo si to aspoň nepamatuju... :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Asi tak. Kesovani navstivenych stranek je sakra uzitecna vec, a jeji zmizeni bych hodne postradal; pokud to nekomu vadi, doporucuju po odhlaseni Ctrl+Shift+Delete (temer univerzalni zkratka na vymazani cache etc) nebo Private Browsing; obe je samozrejmosti Ve Vsech Dobrych Prohlizecich™
    PECA
    PECA --- ---
    NYX: OK, zas tak moc mi tu ty reklamy nevadí a před tím jsem si je taky nefiltroval...
    NYX
    NYX --- ---
    PECA: jak pise tuile, tohle je vazane na reklamu. to, co tobe vadi, ja povazuji za zadouci chovani, ktere ale nejde dohromady s nekterymi reklamami.
    TUILE
    TUILE --- ---
    zapni si reklamy a bde se to chovat jako driv :)
    PECA
    PECA --- ---
    Doufám, že nebudu za debila, nebo neobjevuju Ameriku, ale co jsem hledal, tak jsem se nedobral řešení:
    Nedávno jsem si pořídil prémiovou verzi a přesně od té doby mi nefunuguje refresh sledovaných po návratu z klubu. Jsem zvykllý to dělat klávesou "zpět" na klávesnici, případně myši. Dokud jsem neměl prémiovku, tak se mi po návratu schoval právě přečtený klub. OK, to bych i skousnul, ale víc mi vadí, že i po odhlášení se lze vracet historií a je možné vidět obsah stránek. To předtím nešlo, protože se prohlížeč snažil stránku aktualizovat, což se mu nepodařilo.
    Ta časová shoda s nákupem prémiové verze může být klam. Třeba se jako naschvál ve stejnou dobu spustilo nějaké vylepšení, aktualizoval Firefox, nebo jsem si toho všiml až později... Ale myslím si, že to sedí.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SMUGI: ještě pořád? prý je to včerejška opravené: NYX
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    nemluve o tom, ze se mi pri kliknuti na permalink ty novy prispevky vubec nezobrazi, takze nedava smysl aby byly oznaceny za "precteny".
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    bylo by mozny aby kliknuti na permalink prispevku nevyresetovalo neprecteny prispevky?

    usecase: dejme tomu, ze sleduju ustav pro dusevne vysmaty, mam tam 200 neprectenejch prispevku, ale nemam zrovna cas, protoze sem ve skole, praci, atd... v tom mi nekdo posle link na konkretni prispevek a ceka komentar, takze na nej kliknu. vyresetuje se mi pocitadlo a ja si to musim pamatovat, az se na to budu chtit vecer kouknut, ze mam prolistovat i par stranek do zadu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HELLENKA:
    jasne staci poradne napsat jak to nasimulovat ;-)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    HELLENKA: jediná opravdu nejsi, do klubu "HONDA" opravdu nechodím a můj účet na nyxu rovněž nevyužívá nikdo jiný.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: tak opraveno, klub se do historie nezaradi a odpovedi se ukazi.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: ¨dostane.
    pokud vyfiltrujes neci prispevky a na ty prispevky nekdo odpovedel a ty prejedes mysi pres odkaz na ty odpovedi, tak se ti diskuze zaradi do historie ac si v klubu nebyl a odpovedi se ti po najeti na odkaz nezobrazily.
    (doufam, ze je toto souveti pochopitelne :) )
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: tak do kudlanky prosim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam