• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: nezajem...
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: myslis, ze to pro vladnouci cinskou tridu, ktera je vnitrne presvedcena, ze prece dela jen to nejlepsi (je to prece jejich zeme a ona to dela pro dobro lidu), to nemuze byt urazejici fnukani nad nespravedlnosti sveta?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: Ne, ti to ale nastesti udelaji jen jednou - krom toho nikoho neurazeji a nikoho nezatezuji svym fnukanim nad nespravedlnosti sveta.
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: myslis, ze se na to nekdo pta zapalujicich se tibetskych mnichu?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: To uz jsi udelal mockrat, proc mas touhu se opakovat?
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: rict, ze se mi to nelibi
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Teď se to chová, jako by to počítalo s místem na TŘI další neviditelná políčka; to už je dost otrava.
    U dolního menu není třeba nic ošetřovat zvlášť, ale stačilo by zužování vypnout - v široké podobě je pořád užší než horní v úzké.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: patrne zadne - ceho jsi tedy temi vycitkami a urazkami chtel docilit?
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: jake mam jine moznosti?
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: a ja jsem Ti vysvetlil, ze nefunguje
    ne ze obcas nefunguje, ne ze temer nefugnuje, ale ze nefunguje (na absurdni vyjimky) nikdy
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: A ceho jsi tedy chtel nebo chces dosahnout temi vycitkami a urazkami?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: A ja Ti napsal, jak takovy zpusob, jak neco zmenit, vypada - nerekl jsem, ze tak lze zmenit vsechno.

    To, jaky je rozdil mezi zadosti a rozkazem, Ti pisu prave proto, ze patrne mas ambice byt schopen zmenit cokoliv co se Ti nelibi a co Ti nevyhovuje - a to bohuzel mozne neni (a to nejen na nyxu).

    Souhlas nebo nesouhlas si s cim chces - to je Tve plne pravo, nemusi mit vsichni lide na svete stejny nazor.
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: stejnou logikou Ti muzu doporucit, aby ses sla zabit
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: ja jsem se ptal, jestli existuje zpusob, kterym muzu neco zmenit, ne jestli muzu slusne pozadat
    to jsem zkousel v desitkach pripadu v minulosti - s zadnou, ci minimalni odezvou

    proc me rikas, jaky je rozdil mezi rozkazem a zadosti?

    "Jinak ptal jsem se proto, ze tyhle pokusy o okopavani kotniku poradas kdykoliv k tomu najdes prilezitost"

    s tim bych nesouhlasil
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: to zjistíš tou meditací, ne? :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: Muzes slusne pozadat - ale musis se pritom smirit, ze nemas pravo veta a ze to nejsi Ty, kdo dela rozhodnuti - tedy Tva zadost muze nebyt splnena - to je ten zasadni rozdil mezi rozkazem a zadosti...

    Jinak ptal jsem se proto, ze tyhle pokusy o okopavani kotniku poradas kdykoliv k tomu najdes prilezitost, a je mi tedy skutecne zahadou o co se tim snazis...
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: proc?
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: já být tebou, objednám se někam na kurz
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: myslis ze resenim je, ze nebudu chtit?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HASH: mulatky a slehacka, tradicne
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: meditace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam