• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    uvítal bych možnost vyfiltrovat si jen příspěvky, kterým jsem já jako unikátní id dal palec nahoru.
    HASH
    HASH --- ---
    KINGFISHER: "yes to all of them?"
    to je moc uzitecne, to neprojde
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    mám dotaz/návrh: nešlo by udělat někde vypínatelný upozornění na palce nahoru v některejch klubech? třeba dávat něco do ústavu je několikadenní utrpení a v tom přehledu mi to přijde zbytečný a zabírá to místo.. třeba jenom v prémiovce bych to udělal..
    NYX
    NYX --- ---
    ELISHKA: je to videt na nyxu bez prihlaseni, ale nikde tam vazne nemam kolonky na datum narozeni, adresu, stav apod...takze to musel byt nejak iniciativne sdilny bot :)

    pokud chces videt, jak to vypada, odloguj se a na uvodni strance si klikni na nejaky inzerat.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    dobrý večer, chci se zeptat, zda se inzeráty uložené v tržišti zveřejňují automaticky někde mimo nyx (pokud mám povolené, že inzerát je veřejný), a případně kde? přišla mi odpověď ve formátu: e-mail: xxx
    Osobní informace: Jméno a příjmení: xxx Datum narození:xxx Adresa: xxx Stav: xxx Vzdělání: xxx atd.
    a u toho systémová zpráva, že jde o odpověď od bota.
    zajímá mě to, protože některé inzeráty chci sdílet jen v uzavřenějším okruhu uživatelů, tak abych mohla vše správně nastavit.
    předem díky za odpověď!
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: je nejaky emulator WP8, co mi pobezi pod linuxem? ;-D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    1) nahlásit chybu dole nejde
    2) na Windows Phone 8 a jeho IE nefunguje vyhledávání (dřív to chodilo - i na starší verzi WP7.5)
    mam premiovku, zadám vyhledávanej výraz nahoře a "enter" na klávesnici na mobilu - na WP8 se jen reloadne stránka a na WP7.5 to na enter vůbec nereaguje
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja v opere taky :)
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: tohle asi funguje jen nekde, treba ja to ted mam v chrome vsechno stejnou barvou.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Ja mluvim o nabidce (rolovaci menu) [aktivni_pratele]/[aktivni_vsichni]. Je to nahore (ja to mam vpravo nahore).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    O cem to mluvite, ja Lide - Aktivni vidim jako jednu velkou zelenou obrazovku se seznamem :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    TENCOKACISTROMY: mmh v tom případě mi to funguje až teď :P
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NICK_SLAUGHTER: jo, par let novy :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    koukám nová vychytávka v zobrazování aktivních uživatelů, odstínem textu rozdělený čas aktivity:)
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: tak ja nevim, myslel jsem, ze je problem v tom, ze nejak umre (mozna docasne) spojeni po odeslani zpravy, ale to tak nevypada, tak uz moc nevim, co s tim muze byt. pokud nekdo vysleduje system v tom, kdy prestanou ty chatove zpravy chodit, tak dejte vedet.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: taky ve skinu cobra dřív ty okna nebyly plovoucí a teď už ano
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: jj, je tam nejaka dalsi chyba, budu na to koukat.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    ještě jednou k těm chatovacím oknům... v poslední době se kvuli tomu dostávám do prapodivných situací když se mi zobrazí jen tak 3/4 poslaných zpráv :P...a k tomu mi ty okna tak 2 hodiny teď ani nevyskakují:P..
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: ok, to je zasadni dost ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: aha, ok. pri pouziti timestampu nemuzes zarucit unikatnost a tedy by nesel pouzit clustered index
    MySQL :: MySQL 5.0 Reference Manual :: 14.2.10.1 Clustered and Secondary Indexes
    http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/innodb-index-types.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam