• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: hele deje se to v safe mode, ale jak jsem nad tim ted premejslel, tak uz vim cim to je ;) v css blokuju iframe kvuli reklamam. takze se to bude tykat asi i vsech lidi co maj muj skin. promin za falesnej poplach.
    JACOB
    JACOB --- ---
    VECTOR: Flashblock mi jeden cas delal to, ze kdyz jsem na to kliknul, zmizelo to a zustala tam jen bile prazdno. Bylo treba kliknout jeste jednou a video se pustilo
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: az budu doma tak vyzkousim
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak se podivej co se stane v kodu okolo toho mista, mel by zmizet obrazek a vlozit se ten embed kod, treba je jen nejak skryty nebo tak neco. pripadne zkus pustit prohlizec zcela bez rozsireni apod, jestli to nedela nejaky adblock apod.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: mas pravdu, to se zobrazuje nezavisle na kliknuti na video. v tom pripade firebug nehlasi nic co by stal za vsimnuti.
    NYX
    NYX --- ---
    prave jsem to zkusil v FF i v Chrome (oboje linux) a funguje v obojem...nechapu. tak zkuste zjistit, cim jinym by to jeste mohlo byt.

    jinak ta chyba se tyka spis overlibu, objevi se tam skutecne teprve kdyz clovek klikne na to video?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: mne se to deje jiz dyl jak ve FF tak v Chrome @ OpenSuse 12.2, myslel jsem ze to je nejaka uchylka u me, tak jsem rad ze nejsem sam a treba to bude opraveno ;]
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: nevim, mne se to deje doma i v praci, tak sem to bral spis jako feature, ale ted me napadlo se konecne ozvat.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: divne. deje se to ostatnim lidem v FF?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX:
    TypeError: OLgetRef(...) is null
    [Break On This Error]

    ...+ id + '&id_aud=' + id_aud + '&loc_type=' + loc_type, function(){OLgetRef('rs')....
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: se koukni ve firebugu/do konzole co presne se stalo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Funguje vam normalne prehravani videi z youtube? Ja vzdycky kdyz kliknu na obrazek, tak ten zmizi, ale video se nenacte. (Trva to uz dlouho). Firefox, Win8
    GURBON
    GURBON --- ---
    PISKVOR: no je to takova hrobka s rozpadlejma windowsama ktera ceka na preinstalovani :) Nicmene kdyz mam doma na lepsim pusteny 2 ruzny prohlizece a haldy oken tak mi to taky decentne cukalo. Jestli to staci jednou za par let vypnout jsem spokojen :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GURBON: To je "pomalý stroj"? o_O Věštím z křišťálové koule, že hlavní problém je na jeho přijímači.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Aha!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Covece, me to taky zaclo fungovat az nekdy vcera :)
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: ja vcera menil default na zapnuto, tj. tady zadnou zahadu nehledej :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: nemohlo se stat ze mi neco tuhle volbu zaplo? Mozna uz sem to nekdy pred lety vypinal ale fakt si myslim ze se mi to nedelo do dneska.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: Momentalne sem na nejakym zakaznikovym c2d 2gb ram W7 explorer 9.
    Jinak mi prijde divny ze bych si toho vsim az ted, uz tu nejakej patek taky sem.
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=adventure "menu vždy viditelné na stránce"

    btw: na cem se to trha? tohle uz tu je snad deset let a nikdy jsem podobne problemy nepozoroval (a ze jsem za tu dobu vystridal prohlizecu), defaultne to bylo vypnute jen kvuli problemum v nejakem prehistorickem IE (snad 5.5 jestli si dobre vzpominam), kde se pak nezobrazilo vubec nic, tj. to ani neslo vypnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam