• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ale tak jo, budme konstruktivni
    Pokud chci teda videt header na celou sirku stranky, tak musim zmensit sirku viewportu pod 1400px - to je feature nebo bug? Je/bude mozno toho docilit i pri vetsi sirce (zapnout nekde v menu)?

    Kazdopadne, opravdu ses nepozastavil nad tim, ze header by prece jen mel byt nahore, tedy jeste nad oknem se zadavanim textu, kdyz je to teda ten header?
    NYX
    NYX --- ---
    PECA: tohle jeste budu dodelavat, momentalne se vyska zahlavi nastavu podle vysky toho formulare i v situaci, kdy jsou ty dve veci pod sebou. dam si to do kudlanky a opravim.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nyxu, das nam aspon vedet, az to bude teda ve finalni verzi - to abychom to poznali...
    PECA
    PECA --- ---
    PECA: No a třeba tady, vidím "Záhlaví se od poslední návštěvy nezměnilo." No a když na to kliknu, tak to zmizí, spolu s jednou linkou (prakticky se to zmenší o 2 řádky). To mi přijde lepší, když není žádné záhlaví, nedávat tam ani ten text o tom, že je to furt stejný ;-)

    JANDOS: No dyk. Je to dělaný pro široký okna. Já to mám pod sebou i ve fullscreenu 1200x800.
    Sice bych teoreticky mohl přepnout na 1920x1200, ale to pak nepřečtu písmenka ve starých SW psaných v Delphi. Navíc to neřeší můj soukromý problém s upřednostněním užšího okna na čtení webu.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    áá koukám, že už se zase vylepšovalo něco, co docela dobře fungovalo :)))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    JANDOS: mam 1200 na 800 a je to hrozny...:o(
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    PECA: Ja ho mam vedle i na 1920x1200 fullscreen. nedík
    PECA
    PECA --- ---
    Teď jedna konstruktivní - v klubech, kde jsem (spolu)správce, vidím záhlaví furt. Dříve se schovávalo. Takhle mám celou obrazovku zapláclou editboxem a záhlavím a teprve někde pod tím jsou příspěvky. Nic moc, myslím si.
    MATHES
    MATHES --- ---
    aha, tak uz mi filtrovani podle hodnoceni taky zmizelo
    MATHES
    MATHES --- ---
    VECTOR: nezmizelo, ale je micha se se zahlavim, alespon u me
    PECA
    PECA --- ---
    JANDOS: Asi uz vsichni browsi net výhradně fullscreen a já jsem jedinej exot, kterej má browser výhradně v okně. Ale já raději čtu obsah v užším okně. Takže u mě ta změna nic moc...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    a taky zmizelo filtrovani pozitivne hodnocenejch prispevku. znamena to, ze se konecne zrusi plus/minus? ;)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ja tomu porad nerozumim. Zahlavi uz neni zahlavi ? Proc je proboha vedle ?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NINE_OF_NINE: decibely pri kazdy zmene UI uz jsou s FB davno srovnatelny.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    to je zas teda zmena k lepsimu s tim zahlavim vpravo a formularem vlevo.. nefap
    JST
    JST --- ---
    a kdyz uz sem pisu, tak mi delsi dobu chybi automaticky loadovani novejch prispevku - takova ta zluta fronta (ted musim davat porad refresh)
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    NYX: nefunguje ani odhlášení, ani změna skinu, funguje to pouze ve forestu a darku, tenhle skin co mám já http://napalm.sf.cz/grr/ (ani nevím kde jsem k tomu přišla) to vůbec nebere
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: hlavne tu ikonku uzivatele. a to i v zahlavi klubu.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ESTEN: Vzhuru k FB zitrkum, zpatky ni krok.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    kdyztak prosim upravit buttonky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam